دروازه‌بان و کاپیتان سابق رئال مادرید گفت: رقابت خوبی بین و بوفون در سال‌های اخیر بود. اگر بوفون گفته در ۴۰ سالگی می‌خواهد خداحافظی کند، من یک سال بعد از او خداحافظی خواهم کرد

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ال پائیس، ایکر کاسیاس دیشب (سه‌شنبه) جایزه پای طلایی فوتبال اروپا را که به بازیکنان بالای ۲۹ سال اهدا می‌شود به دست آورد. او درباره شرایطی که رئال مادرید در این فصل به آن دچار شده و نتایج نامطلوبی کسب کرده گفت: نباید فراموش کنیم رئال تیمی است که دو قهرمانی پی در پی در لیگ قهرمانان آورد و قبل از آن کسی نتوانسته بود این کار را انجام دهد. من معتقدم شکست‌هایی هم که این اواخر رئال داشته باعث قوی‌تر شدن زیدان و تیم تحت هدایت او می‌شود. بازی‌های زیادی تا پایان لیگ و لیگ قهرمانان باقی مانده و تیم می‌تواند این نتایج بد را جبران کند و بهتر شود. 

کاسیاس در پایان صحبت‌های خود درباره خداحافظی جان لوئیجی بوفون بعد از جام جهانی و این که او در چه زمانی تصمیم به خداحافظی خواهد گرفت گفت: رقابت خوبی بین و بوفون در سال‌های اخیر بود. اگر بوفون گفته در ۴۰ سالگی می‌خواهد خداحافظی کند، من یک سال بعد از او خداحافظی خواهم کرد (با خنده). من امیدوارم بوفون از تصمیمش منصرف شود چون فوتبال به افرادی مثل او نیاز دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج