رسانه‌های ایتالیایی از تمایل باشگاه ناپولی برای جذب علیرضا جهانبخش خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فوتبال تریب، علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار هلند مورد توجه باشگاه ناپولی ایتالیا قرار گرفته است. این مهاجم 23 ساله ایرانی در فصل گذشته اردویژه هلند به عنوان بهترین مهاجم انتخاب شد و از سال 2015 میلادی برای تیم آلکمار بازی می‌کند. او در سال جاری میلادی با پیشنهادهای از سوی تیم‌های فنرباغچه ترکیه، سلتیک اسکاتلند و تیم‌های انگلیسی برنلی، واتفورد و بورنموث مواجه بوده است.

سایت فوتبال زون نیز با اشاره به مصاحبه اخیر مدیر ورزشی باشگاه ناپولی از حضورش در شهر آلکمار و تماشای بازی علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی خبر داد و به نقل از امیر هاشمی‌مقدم، مدیر برنامه‌های جهانبخش نوشت: هیچ اطلاعاتی درباره تمایل باشگاه ناپولی نداریم. هیچ‌گونه ارتباطی هم تاکنون نداشتیم. اگر پیشنهاد بزرگی برسد باشگاه آلکمار به آن فکر خواهد کرد اما فکر نمی‌کنم بخواهند ستاره بزرگ خود را در ماه ژانویه از دست بدهند.

هاشمی‌مقدم افزود: البته پیشنهاد ناپولی می‌تواند برای علیرضا جهانبخش مهیج باشد. فکر می‌کنم او با توجه به توانمندی‌هایش می‌تواند با فوتبال ایتالیا سازگاری پیدا کند. هر چند نمی‌تواند این کار را در هر باشگاهی انجام دهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج