سرمربی بارسلونا گفت: ما صدرنشین هستیم و کمتر امتیاز از دست دادیم. بعد از تعطیلات لالیگا بازی‌های سختی پیش رو داریم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، بارسلونا شنبه در هفته‌ یازدهم لالیگا ۲ بر یک سویا را شکست داد و به صدرنشینی‌اش در لالیگا ادامه‌ داد. ارنستو والورده پس از این دیدار گفت‌: در شروع بازی کاملا بازی در اختیارمان بود و می‌توانستیم با یک گل بیشتر قوی‌تر شویم. در نیمه دوم سویا توپ و میانه میدان را در اختیار داشت و توانستند دروازه‌مان را باز کنند. گل‌های پاکو آلکاسر اهمیت زیادی داشت. می‌دانستیم که به دردمان خواهند خورد. آلکاسر بازیکنی است که به تیم کمک می‌کند و خیلی خوب است که گلزنی کرده است. زمانی که بازیکنی چنین نمایشی را به اجرا می‌گذارد همه را به تحسین وا می‌دارد. او گلزنی کرد و اعتماد به نفس بیشتری خواهد داشت.

سرمربی بارسلونا در ادامه‌ اظهار کرد: تیم بزرگی داریم و هر کسی در این تیم بازی می‌کند می‌تواند در ترکیب حضور داشته باشد و می‌تواند گلزنی کند.

رئال مادرید اکنون در فاصله ۱۱ امتیازی با بارسلونا صدرنشین قرار گرفته است. والورده در این باره گفت‌: این به معنی آن است که ما صدرنشین هستیم و کمتر اشتباه و امتیاز از دست دادیم. در تعطیلات لالیگا (به خاطر فیفا دی) خوشحال خواهیم بود. سپس بازی‌های سختی پیش رو داریم.

سرمربی ‌اسپانیایی درباره تاثیر شرایط کاتالونیا بر بارسلونا اظهار کرد: این موضوع روی تیم اثر نخواهد گذاشت و شرایط کنونی نشان‌دهنده آن است. از ابتدا چالش‌های زیادی وجود داشته است. تماشاگران به نوکمپ می‌آیند تا به صورت صلح آمیز عقایدشان را بیان‌ کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج