پپ گواردیولا گفت: خوشبختانه من آدم خوش شانسی هستم چون در تیمی قرار دارم که به من زمان می‌دهد و از من حمایت می‌کند. به همین دلیل از این که در تیمی هم‌چون منچسترسیتی کار می‌کنم خوشحالم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل، منچسترسیتی در این فصل لیگ جزیره عملکرد بسیار خوبی داشته است و توانسته است در صدر جدول لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا قرار بگیرد.

عملکرد خوب منچسترسیتی باعث شده است خیلی‌ها این تیم را بهترین تیم حال حاضر اروپا بدانند. پپ گواردیولا که قرار است فردا (یک‌شنبه) همراه منچسترسیتی برابر آرسنال دیدار سختی را داشته باشد درباره شرایطش گفت‌: سال گذشته ما پیروزی خارج از خانه در لیگ قهرمانان اروپا به دست نیاوردیم، ولی در حال‌ حاضر توانستیم تا الان به دو برد خارج از خانه برسیم و امیدوارم که شاختار را هم ببریم. مردم انتظار دارند وقتی مربی به یک تیم می‌رود تغییر و تحولات سریع شروع شود ولی این تغییر و تحولات زمان می‌برد تا بازیکنان همدیگر را بشناسند آن هم در لیگ دشواری هم‌چون لیگ برتر. خوشبختانه من آدم خوش شانسی هستم چون در تیمی قرار دارم که به من زمان می‌دهد و از من حمایت می‌کند. به همین دلیل از این که در تیمی هم‌چون منچسترسیتی کار می‌کنم خوشحالم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج