مهاجم آرژانتینی تیم یوونتوس با تساوی در برابر اسپورتینگ لیسبون گفت: بازی سختی بود. اسپورتینگ بازی را قدرتمندانه آغاز کرد و یک امتیازی که گرفتیم بسیار مهم است.

به گزارش خبرزگاری موج، گونسالو ایگواین در شب تساوی یک بر یک یوونتوس در خانه اسپورتینگ لیسبون فرشته نجات بانوی پیر شد چرا که با گلزنی در دقیقه 79 این بازی مانع از ثبت دومین شکست بیانکونری در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل جاری شد.

با این نتیجه یوونتوس 7 امتیازی شد تا فاصله 3 امتیازی‌اش را با بارسلونای صدرنشین حفظ کند، بارسلونایی که دو هفته دیگر میهمان تورینی‌ها است. یووه اما در شرایطی به تساوی رضایت داد که در صورت پیروزی در این بازی می‌توانست به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

ایگواین در پایان بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: بازی سختی بود. بارسلونا هم در این زمین به زحمت و با یک گل به خودی بازی را برد. اسپورتینگ بازی را قدرتمندانه آغاز کرد و یک امتیازی که گرفتیم بسیار مهم است. حالا باید استراحت کنیم و برای بازی یکشنبه ریکاوری کنیم.

ایگواین ادامه داد: مهمترین چیز این است که مقابل تیمی فوق‌العاده تن به شکست ندادیم. ما هنوز سه امتیاز از این تیم بالاتریم و امیدواریم که در دو دور بعدی صعودمان را قطعی کنیم. من همیشه تمام تلاشم را برای کمک به تیم کرده‌ام و امشب در خانه تیمی سرسخت یک امتیاز گرفتیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج