سرمربی رم تیمش را شایسته پیروزی در این دیدار حساس دانست و گفت: پیروز شدن آن هم با این نتیجه‌ برابر تیم خوب چلسی اصلا آسان نیست اما نشان دادیم که کیفیت لازم را داریم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مدیاست، رم در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دست به کار بزرگی زد و توانست چلسی را با سه گل شکست دهد. رم با پیروزی که در این دیدار به دست آورد هشت امتیازی شد و با یک امتیاز اختلاف نسبت به چلسی در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت.

دی فرانچسکو، سرمربی رم تیمش را شایسته پیروزی در این دیدار حساس دانست. او در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادیم و نتیجه‌ هم به خوبی نشان می‌دهد که شایسته کسب سه امتیاز بودیم. پیروز شدن آن هم با این نتیجه‌ برابر تیم خوب چلسی اصلا آسان نیست اما نشان دادیم که کیفیت لازم را داریم.

او ادامه‌ داد: در هر دو نیمه بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و بازیکنان به خوبی وظیفه خود را در میدان انجام دادند. بسیار خوشحالم که تماشاگران راضی و شادمان به خانه برگشتند. آنها از نمایش تیم خود راضی هستند و امیدوارم که بتوانیم روند خوب خود را ادامه‌ دهیم. من به آینده رم امیدوارم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج