سرمربی تیم‌ ‌ملی استرالیا می گوید: تلاش می کنم بهترین و قوی‌ترین تیم استرالیا را به مصاف هندرواس بفرستم چون صعود به جام جهانی اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از گاردین، تیم‌ ‌ملی فوتبال استرالیا برای حضور در جام جهانی  ۲۰۱۸ روسیه باید در دو بازی رفت و برگشت برابر هندوراس، نماینده آمریکای شمالی و مرکزی قرار گیرد. این‌ در حالی است که آینده آندره پوستج‌اوغلو روی نیمکت کانگوروها هنوز مشخص نیست.

پوستج‌اوغلو درباره آینده خود در تیم‌ ‌ملی فوتبال استرالیا، گفت‌: من اصلا به آینده خودم فکر نمی‌کنم. به تنها چیزی که فکر می‌کنم صعود به جام جهانی روسیه است. باید بتوانیم اول از همه جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ را به دست بیاوریم و بعد از آن درباره ادامه‌ حضور در تیم‌ ‌ملی فوتبال استرالیا یا کنار رفتن از سمتم فکر خواهم کرد. این چیزی است که باید رییس فدراسیون فوتبال تصمیم بگیرد. می‌خواهم تلاش کنم که بهترین و قوی‌ترین تیم استرالیا را به مصاف هندرواس بفرستم چون صعود به جام جهانی اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد.

تیم‌ ‌ملی فوتبال استرالیا که از سال ۲۰۰۶ وارد کنفدراسیون فوتبال آسیا شد، به طور مرتب در جام جهانی حضور داشته ولی این بار شرایط صعود کانگوروها به جام جهانی سخت شده است و به همین خاطر زمزمه‌هایی مبنی بر کنار رفتن سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال این کشور به گوش می‌رسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج