سرمربی رئال مادرید می گوید: می‌دانیم پیروزی در ورزشگاه خیرونا به آسانی به دست نخواهد آمد. این دیدار مانند دیگر بازی‌های آخر هفته سخت است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، رئال مادرید یک‌شنبه در هفته دهم لالیگا به مصاف خیرونا می‌رود. زین‌الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: باوجود این که برای نخستین بار در زمین حریف بازی می‌کنیم بازی آسانی نخواهیم داشت. می‌دانیم پیروزی در این ورزشگاه به آسانی به دست نخواهد آمد. این دیدار مانند دیگر بازی‌های آخر هفته سخت است.

سرمربی رئال مادرید در مورد شرایط کاتالونیا اظهار کرد: هیچ بیانیه رسمی درمورد برگزار نشدن این بازی وجود نداشته است. فردا بعد از ظهر به میدان خواهیم رفت. درباره کاتالونیا خیلی صحبت می‌شود اما من خودم را وارد این جریان نمی‌کنم. تنها به بازی فردا فکر می‌کنیم چون از همه چیز مهم‌تر است.

زیدان درمورد وضعیت گرت بیل و کیلور ناواس برای بازی در لندن برابر تاتنهام گفت: باید دید شرایط آنها چگونه خواهد بود. هنوز به همراه تیم تمرین نکرده‌اند و مشخص نیست چهارشنبه شب می‌توانند تیم را همراهی کنند یا نه. دوشنبه درباره این مساله تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

مادرید بهترین باشگاه جهان است

سرمربی فرانسوی پس از مراسم The Best و دریافت جایزه بهترین سرمربی سال اعلام کرد که بهترین نیست. او در مورد بهترین بودن رئال مادرید هم گفت: مادرید بهترین باشگاه جهان است و در آن شکی ندارم. پارسال با توجه به عناوینی که بالای سر بردیم بهترین تیم بودیم اما هر سال باید این کار را انجام دهیم.  

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج