تمرینات تیم ملی تکواندو کشورمان برای حضور در فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ از صبح امروز در فدراسیون تکواندو آغاز کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از فدراسیون تکواندو، مرحله فینال مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ با حضور ۱۶ تکواندوکار برتر (هر وزن دو نماینده از هر کشور) براساس آخرین رنکینگ اعلام شده از ۱۱ آذرماه به مدت دو روز در آبیجان ساحل عاج برگزار می‌شود تا در نهایت مدال آوران ۴ وزن ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم در گروه مردان و ۴ وزن ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ گیلوگرم زنان مشخص و معرفی شود.

بر همین اساس نمایندگان کشورمان تمرینات خود برای حضور در این رقابت‌ها از صبح امروز (شنبه) در فدراسیون تکواندو آغاز می‌کنند.

با اعلام مهدی بی باک سرمربی تیم ملی تکواندو کشورمان آرمین هادی‌پور، فرزان عاشورزاده، ابراهیم صفری، حمیدرضا هادیان، محمد کاظمی، هادی تیران، ولی پور، ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی، بهنام اسبقی، سروش احمدی، عرفان ناظمی، مسعود حجی‌زواره، سعید رجبی، مهدی خدابخشی، سجاد مردانی، فرشاد قیاسی و احمد محمدی نفرات حاضر در این اردو هستند.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی، علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز است.

مسابقات فینال گرندپری G۸ است و به نفر اول هر وزن ۸۰ امتیاز، نفر دوم ۴۸ امتیاز و نفر سوم ۲۸.۸ امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ تعلق می‌گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج