سرمربی پاری سن ژرمن با پیروزی برابر نیس گفت: با انگیزه بالایی در طول 90 دقیقه بازی کردیم. سه گل به ثمر رساندیم و می‌توانستیم گل های بیشتری هم به ثمر رسانیم.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از اکیپ، هفته یازدهم رقابت‌های لیگ فرانسه با انجام یک دیدار آغاز شد. پاری ‌سن‌ ژرمن صدرنشین در ورزشگاه خانگی خود از نیس پذیرایی کرد و توانست با نتیجه‌ سه بر صفر به پیروزی برسد.

پاری ‌سن‌ ژرمن با پیروزی که در این دیدار به دست آورد 29 امتیازی شد و به یکه تازی‌اش در صدر جدول رده‌بندی ادامه‌ داد.

بازی کاملی را به نمایش گذاشتیم

اونای امری بعد از پیروزی در  این دیدار به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت. سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن، گفت‌:  بسیار خوشحالیم که توانستیم سه امتیاز این بازی را به دست آوریم. من پیش از بازی هم گفتم که بازی کردن برابر نیس اصلا آسان نیست و فصل قبل در دو دیدار رفت و برگشت تنها یک امتیاز برابر این تیم به دست آوردیم اما خوشبختانه امشب بازی کاملی را به نمایش گذاشتیم.

اونای امری

او ادامه‌ داد: اجازه ندادیم تا حریف در موقعیت گلزنی قرار گیرد. با انگیزه بالایی در طول 90 دقیقه بازی کردیم. سه گل به ثمر رساندیم و می‌توانستیم  گل های بیشتری هم به ثمر رسانیم. مهم کسب پیروزی بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم. بازی را بسیار خوب شروع کردیم و گل زود هنگام کاوانی باعث شد تا روحیه بازیکنان بالا رود.

امری در پایان سخنان خود، اظهار کرد: بعد از تساوی هفته گذشته برابر مارسی به کسب این سه امتیاز نیاز داشتیم و باید بگویم که با شایستگی سه امتیاز بازی را به دست آوردیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج