نایب رییس فدراسیون فوتبال در مورد دربی هشتاد و پنجم استقلال و پرسپولیس و اعتراضی که به داوری وجود داشت گفت‌: دربی همیشه خوب بوده و داوری هم به نظرم خوب بود. البته همیشه تیم‌ها اعتراضاتی دارند.

به گزارش خبرگزاری موج، علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال در حاشیه جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در مورد جلسه امروز (شنبه) و تعیین سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی، بیان‌ کرد: در این جلسه گزارش بازی‌های آسیایی ارائه شد. هنوز برای تعیین سرپرست زود است، احتمالا هیات اجرایی بعدی سرپرست کاروان را معرفی می‌کند.

زود است در مورد شفر نظر بدهیم

کفاشیان در پاسخ به این سوال که تاکنون عملکرد وینفرد شفر را چطور دیده است، گفت‌: شفر دو، سه بازی بیشتر حضور نداشته و نمی‌شود در حال‌ حاضر در مورد سرمربی جدید استقلال  نظری داد و برای این که شناخت هر چه‌ بیشتری به دست آورد با یکی، دو جلسه نمی‌توان  نظر داد.

او در مورد دربی هشتاد و پنجم استقلال و پرسپولیس و اعتراضی  که به داوری وجود داشت نیز گفت‌: دربی همیشه خوب بوده و داوری هم به نظرم خوب بود. البته همیشه تیم‌ها اعتراضاتی دارند.

کفاشیان

نایب رییس فدراسیون فوتبال در پایان صحبت‌های خود در مورد درگیری‌هایی که در آخر بازی وجود داشت نیز، تاکید کرد : من بازی را تماشا کردم، اما درگیری ندیدم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج