مدیر عامل پرسپولیس ضمن تبریک پیروزی این تیم برابر حریف همشهری اعلام کرد اگر شرایط مطلوبی برای کار به عنوان مدیر عامل فراهم نشود، کناره گیری خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، «علی اکبر طاهری»، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پیروزی یک بر صفر تیمش در داربی ۸۵ اظهار کرد: «داربی حساسیت‌های خاص خود را دارد. جمعیت هم خوب آمده بود و همین موضوع هیجان مضاعفی به بازی دو تیم داد. هر دو تیم زحمت کشیدند. به بازیکنانم تبریک می گویم. این برد مبارک هوادران باشد.»

او درباره ازدحام جمعیت مقابل درهای ورزشگاه آزادی گفت: «به اشتباه اطلاع‌رسانی شده بود بلیت وجود دارد؛ در حالی که آقای فتاحی در برنامه تلویزیونی و ما از طریق باشگاه گفتیم که بلیت به پایان رسیده است. در نهایت هوادران هر دو تیم به ورزشگاه آمدند. عزیزان یگان ویژه هم این هوادران را مدیریت کردند.»

او ادامه داد: «آمار بلیت فروشی را در سایت می گذاریم.  موسسه مالی و اعتباری کوثر آمار تعداد بلیط‌هایی که به واسطه کارت هواداری به فروش رفته را اعلام می‌کنند. حدود ۱۲ هزار نفر  با کارت هواداری و حدود ۵۰ هزار نفر هم به صورت عادی بلیت  خریدند. عده‌ای صداقت را رعایت نکردند و حرفی را مطرح کردند که درست نبود. بنا به تقسیم بندی که شده بود، نصف ورزشگاه به رقیب ما واگذار شد. من آمار مستند موسسه مالی و اعتباری کوثر را اعلام می‌کنم.»

مدیرعامل پرسپولیس درباره این که گفته می‌شد از مدیریت این تیم استعفاد خواهد داد؟ اظهار کرد: «این بازی به استعفا دادن ربطی ندارد. طبیعتا باید فضای کار، مناسب باشد. من منتخب هیات مدیره هستم و هیات مدیره هم منتخب مجمع است. اگر مجمع رضایت نداشته باشد، باید قبول کنیم. بحث استعفا مطرح نیست. اگر شرایط مهیا شود، هستیم و اگر نباشد، می‌رویم

طاهری درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ گفت: «مذاکراتی درباره این موضوع داشتیم و ان‌شاء الله که بتوانیم نقطه نظرات او را برآورده کنیم.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج