مائورو ایکاردی با پیروزی برابر سمپدوریا گفت: توانستیم برنده این دیدار باشیم ولی من ناراحتم نباید این قدر در هر بازی موقعیت گل از دست بدهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، هفته دهم رقابت‌های سری A با انجام یک دیدار آغاز شد که در آن اینتر متحول شده در جوزپه مه‌آتسا از تیم شگفتی‌ساز سامپدوریا پذیرایی کرد. اینتر در این دیدار هم توانست با درخشش مهاجم آرژانتینی خود، با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی برسد.

مائورو ایکاردی بعد از این دیدار گفت:‌ توانستیم برنده این دیدار باشیم ولی من ناراحتم. چند توپ ما وارد دروازه نشد و به دیرک دروازه هم زدیم. باید از این فرصت‌ها استفاده کنیم. نباید این قدر در هر بازی موقعیت گل از دست بدهیم. در دقایق پایانی نزدیک بود حسابی جریمه شویم و دو امتیاز حساس را از دست بدهیم. نباید بازی را برای خودمان سخت کنیم.

بازی دشواری برابر ورونا داریم

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: ما می‌توانستیم نتیجه بهتری برابر ناپولی به دست بیاوریم چون آنها تیم خسته‌ای بودند. حالا باید به بازی با ورونا فکر کنیم. بازی دشواری برابر آنها در پیش خواهیم داشت. باید بتوانیم در همان نیمه نخست کار حریف را تمام کنیم و سه امتیاز دیگر را به دست بیاوریم.

مائورو ایکاردی در ۱۰ هفته از رقابت‌های لیگ ایتالیا موفق شده ۱۱ گل برای تیمش به ثمر برساند تا یکی از برترین گلزنان این فصل فوتبال اروپا باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج