پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه قدر زنده یاد آشتیانی را ندانستیم. همیشه گفته ام که قدر پیشکسوتان فوتبال را آن طور که شایسته آنهاست نمی دانیم.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد پنجعلی در خصوص درگذشت زنده ابراهیم آشتیانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: درگذشت مرحوم ابراهیم آشتیانی را به همه فوتبال دوستان و به ویژه خانواده آن مرحوم تسلیت می گویم، ما متاسفانه قدر زنده یاد آشتیانی را ندانستیم. همیشه گفته ام که ما قدر پیشکسوتان فوتبال را آن طور که شایسته آنها هست نمی دانیم.

وی ادامه داد: البته این مسئله تنها به فوتبال مربوط نمی شود و در همه سطوح مختتلف بی اعتنایی به شایسته سالاری مشاهده می شود. وقتی پارتی بازی و فامیل بازی جایگزین شایسته سالاری می شود طبیعی است که چنین اتفاقاتی رخ می دهد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس افزود: مرحوم آشتیانی سواد و علم بالایی داشت و از معدود ورزشکارانی بود که در دانشگاه نیز مشغول به تدریس بود. چرا سراغ پیشکسوتانی که در حال حاضر در جمع ما حضور دارند نمی رویم؟ 

شاید مسوولان باشگاه پرسپولیس او را نمی‌شناختند که به مراسم نیامدند

پنجعلی در پایان گفت: نمی دانم شاید مسئولان باشگاه پرسپولیس زنده یاد آشتیانی را نمی شناختند که اکنون در مراسم تشییع پیکر او حضور ندارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج