سرمربی منچستریونایتد گفت: اشتباه جزئی از بازی فوتبال است. حتی در این بازی که پیروزی شدیم هم اشتباه‌هایی وجود داشت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد دیشب (سه‌شنبه) در جام اتحادیه انگلیس برابر سوانزی با نتیجه‌ ۲ بر صفر به برتری رسید تا به مرحله بعد راه پیدا کند.

ژوزه مورینیو بعد از پیروزی تیمش در این مسابقه گفت‌: از همان ‌دقیقه نخست کنترل بازی را در اختیار داشتیم و توانستیم فوتبال خوبی بازی کنیم و از نمایش بازیکنانم در این بازی کاملا رضایت دارم. اشتباه جزئی از بازی فوتبال است. حتی در این بازی که پیروزی شدیم هم اشتباه‌هایی وجود داشت. به‌ هر صورت ما توانستیم اتفاقات بازی با هادرزفیلد را فراموش کنیم و بار دیگر به روند برد بازگردیم.

مانند روز اول حضورم در انگلیس تشنه موفقیت هستم

این بازی چهارصدمین حضور ژوزه مورینیو در فوتبال انگلیس به عنوان سرمربی بود. این مربی در رابطه با این موضوع، گفت‌: هنوز هم به همان اندازه تشنه موفقیت هستم. ۲۰۰۴ برای اولین بار به فوتبال انگلیس آمدم و در عضویت چلسی بودم و الان باید بگویم که نسبت به آن دوره بالغ‌تر شده‌ام و پخته عمل می‌کنم.

سرمربی پرتغالی در پایان صحبت‌های خود به تمجید از ‌اسکات مک تامینای، هافبک جوان خود پرداخت و گفت‌: مک تامینای برابر سوانزی عالی عمل کرد و من را نسبت به یک بازیکن آماده در آینده امیدوار کرد. به همین خاطر او را ۹۰ ‌دقیقه در زمین نگه داشتم.

منچستریونایتد شنبه ساعت ۱۵ به وقت ایران در بازی بسیار حساس به مصاف تاتنهام در ورزشگاه اولدترافورد خواهد رفت و در ادامه‌ در لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب پذیرای بنفیکا خواهد بود؛ جایی که در صورت برد می‌تواند صعودش را به عنوان تیم نخست به مرحله بعد قطعی کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج