سرمربی چلسی گفت: هواداران دوست دارند آسپلیکوئتا کاپیتان تیم باشد. خوشحالم که او آرام و بی‌صدا موفق شد با انجام بهترین بازی‌های ممکن دل هواداران را به دست بیاورد.

به گزارش خبرگزاری موج، آنتونیو کونته در آستانه دیدار حساس تیمش با اورتون در جام اتحادیه انگلیس از تیم خودش و مصائب رقیب گفت. او صحبت‌های خود را این‌گونه شروع کرد: تیمی که سرمربی‌اش اخراج می‌شود، چیزی برای از دست دادن ندارد، پس خطرناک است. ما باید حسابی مواظب اورتون باشیم و تصور نکنیم آن‌ها در بحران هستند. راه‌های زدن به قلب دفاع رقیب را امتحان کرده‌ایم اما آنچه در بازی رخ می‌دهد با تمرینات متفاوت است.

سرمربی چلسی خاطرنشان کرد: هواداران دوست دارند آسپلیکوئتا کاپیتان تیم باشد. خوشحالم که او آرام و بی‌صدا موفق شد با انجام بهترین بازی‌های ممکن دل هواداران را به دست بیاورد و محبوب استمفوردبریج شود. اورتون خط حمله قدرتمندی دارد اما ما در خط دفاعی بیکار نیستیم. با ترکیبی از جوانان و باتجربه‌ها به میدان می‌رویم. اصلا جام اتحادیه را دست‌کم نمی‌گیریم چون فتح این رقابت‌ها هم در برنامه کاری ما جای خاص خودش را  دارد. چلسی برای از سر گرفتن روند خوب چند هفته اخیر به پیروزی در این بازی نیاز مبرمی دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج