سرمربی اینتر بعد از پیروزی برابر سامپدوریا گفت: بازیکنان تیمم من را به وجد آورده‌اند. ما بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و با شایستگی سه امتیاز حساس را کسب کردیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مدیاست، هفته دهم رقابت‌های سری A  با انجام یک دیدار آغاز شد که در آن اینتر متحول شده در جوزپه مه آتسا از تیم شگفتی ساز سامپدوریا پذیرایی کرد.

اینتر در این دیدار هم توانست با درخشش مهاجم آرژانتینی خود با نتیجه‌ سه بر دو به پیروزی برسد تا با 26 امتیاز موقتا در صدر جدول رده‌بندی قرار گیرد.

‌اسپالتی، سرمربی اینتر در نشست خبری بعد از بازی به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و آنها را شایسته کسب این پیروزی دانست.

او گفت‌: بازیکنان تیمم من را به وجد آورده‌اند. آنها شایسته هر ستایش و تقدیری هستند. ما بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و با شایستگی سه امتیاز حساس را کسب کردیم.

او ادامه‌ داد: اینتر در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد و بدون شک این صدرنشینی تصادفی نبوده است و بازیکنان برای رسیدن به آن تلاش زیادی از خود نشان داده‌اند. از عملکرد شاگردانم رضایت دارم و بسیار خوشحالم که در این بازی سخت به پیروزی رسیدیم و در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفتیم.

سرمربی اینتر در پایان سخنان خود، اظهار کرد: من پیش از بازی هم گفتم که بازی سختی پیش رو داریم اما خوشبختانه برابر یک حریف خود توانستیم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم و سه امتیاز را به دست آوریم. سه روز پیش بازی بسیار سختی را برابر ناپولی برگزار کردیم و انتظار داشتم که بازیکنان برای این دیدار خسته باشند اما این گونه نبود و بازیکنان تیمم نشان دادند که از آمادگی خوبی برخوردار هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج