جلسه شورای تأمین استان تهران در خصوص برگزاری بازی پرسپولیس و استقلال برگزار و قرار شد درهای ورزشگاه ساعت ۱۲ باز شود.

به گزارش خبرگزاری موج، جلسه شورای تأمین استان تهران درباره‌ بازی پرسپولیس و استقلال در هفته دهم لیگ برتر فوتبال امروز (یکشنبه) در محل استانداری تهران برگزار و در خصوص ابعاد مختلف برگزاری این بازی که قرار است روز پنجشنبه هفته جاری (4 آبان) برگزار شود، بحث و تصمیم‌گیری شد.

تماشاگران آمدن به ورزشگاه را به لحظه‌های آخر موکول نکنند

سعید فتاحی، مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: همه تدابیر لازم برای برگزاری این مسابقه لحاظ شده و اتوبوس و مترو در روز بازی در اختیار هواداران خواهند بود. با توجه به اینکه بازی ساعت 16:40 برگزار می‌شود انتظار می‌رود تماشاگران آمدن به ورزشگاه را به لحظه‌های آخر موکول نکنند.

وی با اعلام این خبر که در‌های ورزشگاه از ساعت 12 به روی هواداران باز می‌شود, تصریح کرد: بنا شده بلیت فروشی توسط باشگاه پرسپولیس و به نحوی که آنها مشخص می‌کنند, انجام شود.

فتاحی در واکنش به حرف و حدیث‌ها راجع به فروش بلیت 30 هزار تومانیِ دربی توسط باشگاه پرسپولیس گفت: من چنین چیزی نشنیده‌ام. قیمت‌ بلیت‌ها را باشگاه پرسپولیس اعلام خواهد کرد, اما طبق معمول بهای بلیت‌ بازی باید همانند سایر مسابقات باشد.

مسوول کمیته مسابقات سازمان لیگ ضمن بیان  اینکه قرار شده قبل و بین دو نیمه بازی برنامه‌های فرهنگی در ورزشگاه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: سکو‌های ورزشگاه آزادی به صورت 50 - 50 بین هواداران دو تیم تقسیم خواهد شد. همچنین امسال در شب قبل برگزاری دربی برنامه‌ای برای اسکان هوادارانی که از شهرستان می‌آیند نداریم، چون بازی ساعت 16:40 برگزار می‌شود و کسانی که از شهرستان‌ها برای تماشای بازی می‌آیند زمان کافی را برای آمدن به تهران  در روز بازی خواهند داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج