رئیس فدراسیون فوتبال در آستانه دیدار ایران با اسپانیا به اعضای تیم فوتبال نوجوانان کشورمان پیام داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، در فاصله ساعاتی مانده به بازی تیم فوتبال نوجوانان کشورمان مقابل اسپانیا در مرحله یک چهارم پایانی جام جهانی، پیامی خطاب به اعضای تیم منتشر کرد.

در این پیام آمده است:

" یوزهای نوجوان و پرافتخار میهن عزیزمان؛
خداوند منان را شاکریم که امروز شما؛ نمایندگان سرفراز و پرامید ایران عزیزمان را در جمع 8 تیم برتر جهان می‌بینیم. آنچه تا همین لحظه و پیش از نبرد مرحله یک چهارم پایانی به منصه ظهور رسیده، نمایشی تام و تمام از تلاش و غیرت و سخت کوشی جوان ایرانی تحت نظر مربیان فرهیخته و ارزشمندش بوده که در سایه وحدت و همدلی در داخل و بیرون از مستطیل سبز، برگ زرین بی بدیلی را به موزه افتخارات فوتبال کشورمان سنجاق کرد.

بدون شک، امروز و در فاصله ای اندک تا زمان دیدار با تیم ملی اسپانیا، گزارش‌ها و اخبار موید این نکته هستند که حریف پرآوازه، سخت نگران رویارویی با تیم ملی نوجوانان ایران است که این، در ذات خود صحه‌ای موکد بر شایستگی‌های شما دارد.

آری؛ ما هم مثل 80 میلیون ایرانی، از ساعت 15 امروز یکشنبه؛ آخرین روز مهرماه 96 به جعبه جادویی خیره می‌شویم تا تداوم موفقیت‌هایتان را شاهد باشیم. بدانید که در قلب ملت ایران جای دارید و دعای خیر آنان بدرقه راهتان است. امیدوارم با توکل بر خداوند متعال، همچنان راوی خبرهای خوب از هند باشید. شما را به خدا می‌سپارم و برایتان آرزوی تداوم موفقیت و بهترین‌ها را دارم.

مهدی تاج
رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران"

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج