سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: امکاناتی که باشگاه‌های ما دارند برابر تیم‌های دیگر کم است و ما فقیر هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، دیدار تیم‌های پیکان و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران فردا (پنج‌شنبه) ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه شهر قدس تهران برگزار می‌شود. یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: در ابتدا باید موفقیت‌های تیم ملی نوجوانان را تبریک بگویم. ان‌شاءالله اسپانیا را هم ببرند و به نیمه نهایی برسند.

شرایط ما با توجه به مصدومان سخت است

او افزود: بازی حساسی در پیش داریم خصوصا به خاطر شرایط جدول رده بندی ما باید امتیاز کسب کنیم. تیم پیکان در پنج هفته اخیر پیروز بوده و این کار ما را سخت می‌کند. شرایط ما هم با توجه به مصدومان سخت است. امیدواریم بازی خوبی به نمایش بگذاریم. تکیه ما به جوانان است و امیدوارم از وجود آنها به خوبی استفاده کنیم. ما باید از این بازی حتما امتیاز بگیریم.

او درباره مشکلات حاشیه‌ای که در تیم‌ها به وجود می‌آید گفت: مشکلاتی که حاشیه فوتبال است نسبت به مشکلات جامعه ما کمتر است. چون بازیکنان بیش‌تر در چشم هستند باعث بزرگنمایی مسائل می‌شود وگرنه در همه ارکان جامعه مشکل وجود دارد. فوتبال ما هم بخشی از جامعه است و این مشکلات باید به صورت کلی حل شود. در هر صورت چیزی که باعث این مشکلات می‌شود فقر فرهنگی و عدم آموزش است. فکر نمی‌کنم مشکل روانشناسی باشد، بیشتر مشکلات فرهنگی و آموزشی است.

سرمربی تراکتورسازی درباره شرایط کیانی و آغاسی اظهار کرد: هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است. دو بار هم به تورک زنگ زدم که جواب ندادند. ما امروز آخرین جلسه تمرینمان است و چیزی ابلاغ نشده است. ما تیم را با این دو نفر بسته‌ایم و امیدوارم مشکلی برای این دو بازیکن به وجود نیاید.

او درباره مصدومان تیمش گفت: گودرزی و نوری مصدومان ما هستند.

یحیی گل محمدی

گل محمدی درباره حذف پرسپولیس از آسیا گفت: ما در بحث امکانات خیلی ضعیف هستیم. امکاناتی که باشگاه‌های ما دارند برابر تیم‌های دیگر کم است و ما فقیر هستیم. به نظر من تا همین جا هم کار بزرگی کردیم. مشکلات ما در بخش باشگاهی هر سال بیش‌تر می‌شود. چیزی که پرسپولیس را به این مرحله رساند غیرت بازیکنان بود. رسیدن به این مرحله در سال‌های بعد سخت‌تر می‌شود. بحث نداشتن سخت افزار و امکانات تمرینی از مشکلات بزرگ باشگاه‌ها است. همچنین بخش اسپانسر و حق بخش دیگر مشکلات باشگاه‌ها است. هر چه این امکانات بیش‌تر شود شرایط بهتر می‌شود.

سرمربی تراکتورسازی درباره بحث قلیان و خوش‌گذرانی بازیکنان در چند وقت اخیر تصریح کرد: این بحث حاشیه‌ای است و به نظر من نباید زیاد درباره آن صحبت کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج