قهرمان بازی‌های پارالمپیک ریو گفت‌: آن چه که امروز برایم بیش از دو مدال طلای پارالمپیک اهمیت دارد اثبات این واقعیت است که با قدرت و اراده می‌توانم به هر دست نیافتنی دست پیدا کنم.

به گزارش خبرگزاری موج، زهرا نعمتی قهرمان بازی‌های پارالمپیک ریو، در مراسم روز ملی پارالمپیک، گفت‌: بعد از تصادفی که داشتم، اگر خود را در خانه حبس می‌کردم قطعا شرایط سختی پیش رو داشتم، هر چند که سانحه تصادف توان راه رفتن را از من گرفت و من را ویلچر نشین کرد، اما اگر تصمیم سرنوشت می شدم قطعا امروز نمی توانستم به چنین افتخاراتی که کسب کرده‌ام دست پیدا کنم.

وی اظهار کرد: آن چه که امروز برایم بیش از دو مدال طلای پارالمپیک اهمیت دارد اثبات این واقعیت است که با قدرت و اراده می‌توانم به هر دست نیافتنی دست پیدا کنم و هر ناممکنی را ممکن کنم. اگر امروز توانسته‌ام به موفقیتی دست پیدا کنم به خاطر دعای خیر پدر و مادر و مردم جامعه کشورم است که تا به امروز من را فراموش نکرده اند.

اگر تسلیم سرنوشت می شدم امروز قهرمان پارالمپیک نبودم

نعمتی در ادامه‌ افزود: زهرا نعمتی، زهرا نعمتی نمی‌شد اگر به جای حرکت به سرنوشت تن می داد و از نعمت ارزشمندی که خداوند در وجودش قرارداده به خوبی استفاده نمی‌کرد. امروز خوشحال هستم که به عنوان نماینده کشورم به ویژه‌ نماینده زنان ایرانی در میادین بین‌المللی ورزش پارالمپیک افتخار آفرینی می‌کنم و پرچم جمهوری اسلامی ایران را همیشه به اهتزاز در می آورم.

زهرا نعمتی

قهرمان بازی‌های پارالمپیک ریو در پایان گفت‌: پیام من به عنوان نماینده ورزشکاران قهرمان پارالمپیک به تمام کودکان و نوجوانان معلول کشور پیام امید و شادابی در مسیر  جنبش پارالمپیک است. من به شما این اطمینان را می‌دهم که با انتخاب ورزش دنیای جدیدی را تجربه خواهید کرد و این دنیا می‌تواند شما را به تمام آرزوهای بزرگتان برساند و به یکی از افتخارات ورزش پارالمپیک در جهان تبدیل کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج