سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: سپاهان یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ است و در خیلی از بازی‌ها با بدشانسی مواجه شده و نتوانسته جایگاه مناسب‌تری در جدول داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: بازی حساسی مقابل سپاهان پیش رو داریم، چرا که این تیم در بازی قبلی خود، توانست از مخمصه‌ای که در آن گیر افتاده بود خارج شود و ما نیز تلاش می‌کنیم از انتهای جدول جدا شویم؛ بنابراین بازی زیبایی پیش رو داریم.
 
وی افزود: سپاهان یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ است و در خیلی از بازی‌ها با بدشانسی مواجه شده و نتوانسته جایگاه مناسب‌تری در جدول داشته باشد.
 
وی بیان کرد: از روزی که به تیم گسترش فولاد آمده‌ام، سعی کرده‌ام ساختار دفاعی‌مان را تقویت کنیم تا شخصیت تیمی ما شکل بگیرد، هرچند که وقت زیادی برای کار کردن نداشتیم و جام حذفی نیز بخش عمده‌ای از وقت ما را گرفت و مجبور شدیم به مسجدسلیمان سفر کنیم.
 
کریمی ادامه داد: امیدوارم در آینده وقت ما زیاد شود تا بتوانیم روی فاز هجومی‌مان نیز کار کنیم و این نوید را می‌دهم که در آینده، گسترش فولاد بتواند بازی‌های زیبایی را به نمایش بگذارد. برد و باخت دست خداست و نمی‌توان در این باره نظری داد و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که فاصله زیادی از تیم‌های نیمه پایین جدول نگیریم.
 
وی گفت: باید تا نیم‌فصل این روند را ادامه دهیم تا بتوانیم در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل چند تغییر در تیم ایجاد کنیم؛ متاسفانه شش مصدوم هم داریم که تا نیم‌فصل قادر به بازی کردن نیستند و با اضافه شدن بازیکنان به تیم، در نیم‌فصل دوم می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.
 

به دنبال جذب بازیکنان داخلی هستیم

سرمربی گسترش فولاد بیان کرد: ما به دنبال جذب بازیکنان داخلی هستیم و برای این‌که توازن در تیم ما برقرار شود و بازیکنان از قبل، خودشان را فیکس ندانند، باید بازیکنان خوبی جذب کنیم تا بتوانند مشکلات تیم را حل کنند. در پست‌هایی که ضعف داریم به دنبال بازیکن هستیم و چند جای خالی هم داریم که باید آن‌ها را پر کنیم.
 

ضعیف‌ترین خط دفاعی را در لیگ داریم

وی با بیان این‌که عمده‌ترین هدف خود در تیم گسترش فولاد، تقویت ساختار دفاعی است، گفت: ما ضعیف‌ترین خط دفاعی را در لیگ داریم و سعی می‌کنیم تا پایان نیم‌فصل این ضعف را جبران کنیم و در نیم‌فصل دوم به دنبال تقویت خط حمله باشیم.
 

علم غیب داشتم، فوتبال را کنار می‌گذاشتم

کریمی در خصوص پیش‌بینی خود از نتایج بازی‌های آینده تیمش خاطرنشان کرد: این موضوع نیاز به علم غیب دارد و اگر علم غیب داشتم فوتبال را کنار می‌گذاشتم و به دنبال تجارت و پیش‌گویی می‌رفتم!
 
وی تأکید کرد: ما در بازی گذشته، مستحق پیروزی بودیم و تیم حریف موقعیت گلزنی خاصی نداشت و ما چند فرصت تک به تک داشتیم؛ این خاصیت فوتبال است و اگر در بازی‌های آینده موقعیت‌های ما به گل تبدیل شود، می‌توانیم به موفقیت‌های زیادی برسیم.
 
سرمربی گسترش فولاد گفت: تبریز، یکی از شهرهای فوتبال‌خیر کشور است و در دو سه دهه گذشته، کمک زیادی به تیم ملی کرده و مردم تبریز، فوتبال خوب و بد را از هم تشخیص می‌دهند و این موضوع، به کار کردن ما کمک می‌کند.
 فیروز کریمی
وی گفت: همیشه به تیم‌های پایه توجه زیادی داشتم و بازیکنان جوان، روزی جایگزین بزرگسالان خواهند شد و باید به آن‌ها بها داد.
 
کریمی
تأکید کرد: از اکنون نمی‌توانم نوید ارائه بازی خوب را بدهم، اما مطمئنم از نیم فصل دوم بازی‌های به نمایش می‌گذاریم که ورزشگاه ما پر از تماشاگر شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج