رئیس IPC طی پیام ویدیویی در خصوص مراسم روز ملی پارالمپیک گفت: هر چند که خود در این مراسم حضور ندارم، اما معتقدم که برپایی چنین مراسمی یک رویداد بنیادی برای آینده جنبش پارالمپیک است.

به گزارش خبرگزاری موج، اندرو پارسونز رئیس کمیته‌ IPC طی پیام ویدیویی به مناسبت بزرگداشت دهمین روز ملی پارالمپیک، اظهار کرد: می دانم که بیش از 53 هزار نفر از جمله دانش‌آموزان، کودکان و جوانان دارای معلولیت در مراسم روز ملی پارالمپیک حضور دارند که این رویداد محدود یک هفته‌ نیست و رویداد بنیادی برای آینده جنبش پارالمپیک محسوب می‌شود. من هم در کنار شما هستم. اگر چه خود در این مراسم حضور ندارم، اما به یاد شما هستم ، زیرا برگزاری چنین رویدادهایی همواره مورد حمایت IPC است.

وی ادامه‌ داد: این گونه برنامه‌ها ابتکاری است که انجام آن در سراسر جهان لازم است. دوست داشتم که فرصت بودن در کنار شما را داشتم، شاید در آینده ای نزدیک و در سال‌های بعدی این امکان میسر شود که در روز ملی پارالمپیک در کنار شما باشم.

رییس IPC

رئیس IPC  در پایان خاطر نشان کرد: نتایج چنین برنامه‌هایی کاملا روشن است و فرصتی برای ظهور استعدادهای جدید میان گروه ورزشکاران ایران فراهم خواهم شد. ورزشکاران دارای معلولیت ایران فوق‌العاده‌ بوده و دارای استعداد هستند که دلیل آن کار بسیار خوب کمیته‌ ملی پارالمپیک ایران در رشته‌های ورزشی است و این گونه رویدادها شروع بسیار خوبی برای آغاز جذب و در مسیر قرار دادن ورزشکاران است. بهترین‌ها را در این هفته برای ورزشکاران آرزو می‌کنم و به زودی شما را خواهم دید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج