سرمربی منچستریونایتد گفت: تنها چیزی که از گفته‌هایم می‌توانم تایید کنم این است که یونایتد آخرین تیم من نیست. در فوتبال امروزی مربی نمی‌تواند چندین سال در یک تیم باشد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل، منچستریونایتد در آخرین دیدار دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان باید برابر بنفیکا قرار گیرد.

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد قبل از این دیدار درباره آینده خود گفت: من نه با یونایتد تمدید کردم و نه این که قرار است به پاری سن ژرمن بروم. قرارداد من با یونایتد تا سال ۲۰۱۹ اعتبار دارد و الان سال ۲۰۱۷ است. در فوتبال آینده یعنی فردا نه چند سال دیگر. به هیچ وجه به این مسائل فکر نمی‌کنم و تنها روی کار خودم تمرکز دارم. تنها چیزی که از گفته‌هایم می‌توانم تایید کنم این است که یونایتد آخرین تیم من نیست. در فوتبال امروزی مربی نمی‌تواند چندین سال در یک تیم باشد. آن هم با در نظر گرفتن فشارهایی که روی او قرار دارد. به نظرم آرسن ونگر آخرین مربی است که چندین سال در یک تیم بوده است. من هم همین نظر را دارم. من حداقل ۱۵ سال دیگر مربیگری خواهم کرد و بعید است تمام این سال‌ها را در یونایتد باشم.

بنفیکا حریف خطرناکی برای ما خواهد بود

یونایتد که از ۲ دیدار قبلی خود ۶ امتیاز به دست آورده است امشب در زمین بنفیکا برابر این تیم قرار می‌گیرد. من هرگز قبل از بازی‌ها ترکیب تیمم را فاش نمی‌کنم ولی با توجه به مصدومانی که داریم و شرایط کنونی تیم، فکر می‌کنم بتوانید ترکیب را حدس بزنید. ما در بازی فردا شب اریک بایی را به خاطر مصدومیتش در بازی‌های ملی همراه خودمان نداریم ولی خبر امیدوار کننده این است که در دو هفته‌ی آینده مارکوس روخو از بند مصدومیت رها شده و آماده‌ی بازی خواهد شد. بنفیکا حریف خطرناک و قابل احترامی برای ما خواهد بود. آن‌ها تیم خوبی هستند و نتایجی که تا اینجای کار به دست آورده‌اند دلیلی بر ضعیف بودن آن‌ها نیست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج