امید خالدی گفت: دوست ندارم درباره مسائل مالی تیم دروغ بگویم ترجیح می‌دهم سکوت کنم تا این که بخواهم حرفی را خلاف واقع بزنم.

به گزارش خبرگزاری موج، امید خالدی مدافع تیم فوتبال سایپا درباره وضعیت تیمش و همچنین افت این تیم نسبت به اول فصل اظهار کرد: اول فصل خیلی خوب کار کردیم و قدر موقعیت‌هایمان را دانستیم و توانستیم امتیازات لازم را جمع کنیم. من مخالف این هستم که سایپا افت کرده زیرا ما کماکان موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ حریفان ایجاد می‌کنیم اما متاسفانه با بدشانسی و بی دقتی توپ‌های ما وارد دروازه‌ نمی‌شود.

او ادامه‌ داد: فکر نمی‌کنم  که هیچ تیمی قول قهرمانی داده باشد ولی بازیکنان‌مان به یکدیگر این قول را داده‌اند که همه برای موفقیت سایپا نهایت تلاش خودشان را انجام دهند. تیم خیلی خوبی داریم و حتی معتقدم نسبت به اول فصل بهتر شده‌ایم اما متاسفانه تنها مشکل ما نداشتن شانس است.

حتما خدا نخواسته به تیم ملی دعوت شوم

خالدی درباره دعوت نشدنش به تیم‌ ‌ملی در طول عمر فوتبالی‌اش، بیان‌ کرد: وجدان من راحت است زیرا معتقدم در هر تیمی که بودم کم نگذاشتم. معتقدم که خدا چنین چیزی را برای من نخواسته است. گاهی اوقات حکمت‌هایی وجود دارد که به صلاح آدم است و ما آن را درک نمی‌کنیم. شاید این دعوت نشدن من به اردوهای تیم‌ ‌ملی در دوران فوتبالی‌ام نیز یکی از حکمت‌ها باشد. 

فقط به خاطر دایی در سایپا مانده‌ام

مدافع سایپا درباره کار کردن با علی دایی، اظهار کرد: من کار کردن با علی دایی را دوست داشتم و فقط به خاطر ایشان در سایپا ماندم. بودن علی دایی در کنار هر بازیکنی چه با تجربه و چه جوان انگیزه کافی برای درخشیدن می‌دهد. تیم ما جوانان زیادی دارد که این جوانان با راهنمایی‌ها و صحبت‌های علی دایی انگیزه زیادی برای درخشیدن و موفقیت در سایپا دارند. این سایپا پتانسیل‌ قهرمانی را هم دارد.

امیدواریم جایگاه خود را در جدول رده‌بندی بهبود بخشیم

او درباره دیدار هفته‌ بعد این تیم مقابل تیم سابقش یعنی فولاد خوزستان، بیان‌ کرد: حس جالبی می‌تواند باشد. من در فولاد بزرگ شده‌ام و در این تیم رشد کردم. انگیزه زیادی برای تقابل با این تیم دارم. با این حال دوست دارم فولاد به جز دیدار مقابل سایپا در سایر دیدارها موفق باشد. فولاد تیم خوبی است و در رتبه بالاتری از ما در جدول قرار دارد. امیدواریم با برتری مقابل شاگردان پورموسوی بتوانیم علاوه بر کسب پیروزی جایگاه خود را در جدول رده‌بندی بهبود بخشیم.

خالدی درباره داوری‌های لیگ هفدهم و آیا این که این قضاوت به ضرر سایپا بوده است یا نه، تصریح کرد: به‌ هر حال یک داور همانند یک بازیکن است. یک روز می‌تواند بهترین عملکرد را داشته باشد یا روز دیگر می‌تواند روز او نباشد و عملکرد مناسبی نداشته باشد.  دوست ندارم درباره داوری‌ها حرفی بزنم و تنها نکته‌ای که شاید به آن اشاره کنم پنالتی‌ بود که در دیدار مقابل پارس جنوبی جم برای حریف گرفته شد که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان داوری، آن پنالتی‌ اشتباه بود.

مدافع سایپا در پایان درباره مسائل مالی تیمش و پرداخت قراردادشان بیان‌ کرد: در این باره صحبت نمی‌کنم زیرا نمی‌توانم دروغ بگویم. ترجیح می‌دهم سکوت کنم تا این که بخواهم حرفی را خلاف واقع بزنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج