مسوولان پرسپولیس برای پیروزی برابر الهلال عربستان و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا پاداش ویژه ای برای بازیکنان در نظر گرفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرخپوشان پایتخت امشب در یک بازی حیثیتی در ورزشگاه مسقط عمان به مصاف الهلال عربستان می روند.

شاگردان برانکو در بازی رفت 4 گل دریافت کردند و برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا باید 5 گل به ثمر برسانند و گلی هم دریافت نکنند که کار سخت و دشواری است اما غیر ممکن نیست.

به هر حال برانکو و پرسپولیسی ها امیدوار هستند که امشب دل هواداران خود را شاد کنند.

با توجه به حساسیت بازی امشب چند تن از اعضای هیئت مدیره از جمله گرشاسبی و حاج بیگی همراه تیم به عمان رفتند تا به بازیکنان روحیه بدهند.

گفته می شود اعضای هیئت مدیره در تمرین روز گذشته سرخپوشان حضور یافتند و به بازیکنان وعده پاداش خوب برای پیروزی برابر الهلال عربستان  و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا دادند.

مسوولان پرسپولیس قصد دارند در صورت پیروزی برابر الهلال، پاداش را به صورت نقدی به بازیکنان بدهند. البته میزان پاداش ها هم به هر یک از بازیکنان هم متفاوت خواهد بود و با نظر برانکو این پاداش ها تقسیم می شود.

گفته می شود یک هوادار هم 2 میلیارد برای پرسپولیسی ها در صورت پیروزی برابر الهلال در نظر گرفته است تا آنها با روحیه بالا به مصاف حریف عربستانی خود بروند.

جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن تایید این مطلب گفت: تیم ما پتانسیل لازم را برای برد پرگل برابر الهلال عربستان دارد و امشب شاهد درخشش بازیکنان خواهیم بود. رضایت هواداران بزرگترین پاداش برای بازیکنان پرسپولیس است که امیدوارم آنها با پیروزی برابر الهلال دل هواداران را شاد کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج