سرمربی لیورپول در آستانه بازی با ماریبور گفت: در شرایط خوبی قرار داریم و به فکر آینده هستیم. نباید فراموش کنیم چقدر برای رسیدن به لیگ قهرمانان سختی کشیدیم.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از ساکرنت، لیورپول باید در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم نه چندان قدرتمند ماریبور قرار گیرد.

یورگن کلوپ پیش از این دیدار گفت: شرایط تیم ما خیلی خوب است. دلیلی بر نبود اعتماد به نفس در تیم ما وجود ندارد. درست است که شنبه باید به پیروزی می‌رسیدیم ولی از تساوی ناراحت نیستیم. در شرایط خوبی قرار داریم و به فکر آینده هستیم. باید از این فرصت‌ها به خوبی استفاده کنیم. نباید فراموش کنیم چقدر برای رسیدن به لیگ قهرمانان سختی کشیدیم. ما یک باخت در جام اتحادیه داشتیم و یک باخت هم با ۱۰ بازیکن جلوی سیتی داشتیم. ۹۰ درصد تیم‌های حال حاضر جهان به این سیتی می‌بازند. چرا باید ناراحت باشیم.

یورگن کلوپ

لیورپول دو امتیاز از تیم صدرنشین سویا در لیگ قهرمانان کم‌تر دارد و حالا باید برابر تیم قهرمان لیگ اسلونی یعنی ماریبور قرار گیرد.

در موقعیت خیلی حساسی قرار داریم

سرمربی آلمانی لیورپول در پایان صحبت‌هایش گفت: در موقعیت خیلی حساسی قرار داریم و باید بتوانیم هر ۳ امتیاز این دیدار را به دست بیاوریم و شانس خودمان را برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان افزایش دهیم. باید بتوانیم هر دو دیدار خودمان را برابر ماریبور با برتری به پایان برسانیم.

لیورپول در حالی در این دیدار به میدان خواهد رفت که سادیو مانه مهاجم سنگالی خود را در اختیار نخواهد داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج