کاپیتان ناپولی قبل از دیدار حساس برابر ستیی گفت: ما در هر دیداری برای پیروزی به میدان می‌رویم. با این حال به خوبی می‌دانیم که پیروزی در هیچ دیداری آسان نیست.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از فوتبال ایتالیا، در یکی از حساس‌ترین و جذاب‌ترین دیدارهای دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم منچستر سیتی و ناپولی در انگلیس به مصاف هم خواهند رفت.

دیدار بسیار سختی پیش رو داریم

مارک همشیک قبل از این دیدار حساس به ستایش از سیتی پرداخت. کاپیتان ناپولی گفت‌: دیدار بسیار سختی پیش رو داریم اما به دوست‌داران فوتبال توصیه می‌کنم که حتما این بازی را تماشا کنند چرا که هم ما و هم سیتی زیبا بازی می‌کنند.

او ادامه‌ داد: ما در هر دیداری برای پیروزی به میدان می‌رویم . با این حال به خوبی می‌دانیم که پیروزی در هیچ دیداری آسان نیست. سیتی به یک هیولا تبدیل شده است. به‌ هر حال می‌توانیم برابر این تیم از خود دفاع کنیم و بازی خوبی را به نمایش گذاریم.

این بازیکن اسلواکی در پایان سخنان خود همچنین ‌اضافه کرد: این برای نخستین بار است که در ورزشگاه اتحاد به میدان می‌روم. امیدوارم که تجربه خوبی باشد و بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم.

سیتی در هر دو دیدار خود به پیروزی رسیده است. این‌ در حالی است که ناپولی یک شکست و یک پیروزی در دو بازی خود کسب کرده است و اگر می‌خواهد شانس صعود داشته باشد باید در این دیدار سخت امتیاز کسب کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج