مدافع با تجربه بایرن مونیخ عنوان کرد که به فکر خداحافظی از بایرن و یا رفتن به تیم دیگری بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از نشریه کیکر، ژروم بواتنگ در سال ۲۰۱۱ از منچسترسیتی راهی بایرن مونیخ شد و کمک شایانی به این تیم در راه قهرمانی در بوندسلیگا از آن سال کرده است. این بازیکن که در یورو مصدوم شد، فصل قبل تنها ۱۳ بار برای این تیم به میدان رفت و در خیلی از دیدارها آنچلوتی از این بازیکن استفاده نکرد و دلیل بازی ندادن به بواتنگ را ناآمادگی دانست.

ژروم بواتنگ درباره شرایط خود در بایرن مونیخ گفت: من در تابستان با سران بایرن درباره رفتن از این تیم به صحبت پرداختم و گفتم دوست دارم از تیم بروم. آنچلوتی شاید به این خاطر به من اعتقاد نداشت که بازی‌های من را زیاد ندیده بود. من در زمان حضور او مصدوم شدم و فرصت نداشتم به صورت کامل برای تیم به میدان بروم. دوران سختی را سپری کردم و می‌خواستم از تیم بروم.

بعد از اخراج آنچلوتی از بایرن مونیخ، یوپ هاینکس هدایت این تیم را بر عهده گرفت و در اولین دیدار نیز موفق شد ۵ بر صفر فرایبورگ را شکست دهد. در پایان بواتنگ به تمجید از سرمربی جدید این تیم پرداخت و گفت: کمتر مربی در جهان مثل هاینکس با بازیکنان خود رابطه خوب دارد. او به خوبی می‌داند چطور با بازیکنان رفتار کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج