کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی فردای تیمش برابر الهلال گفت: هوادران باید برای پرسپولیس دعا کنند. این بازی از همه چیز برای ما مهم‌تر است و روز سختی هم برای ما و هم برای الهلال است.

به گزارش خبرگزاری موج، جلال حسینی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و الهلال در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: زحمت زیادی کشیده‌ایم. ما بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم. در حال حاضر با تیمی بازی داریم که همیشه شخصیت قهرمانی داشته است اما ما هم آماده هستیم.

او ادامه داد: ما یک نیمه این رقابت را خیلی بد باختیم اما برای نیمه دوم آماده هستیم. نیمه‌ای که خیلی باید بجنگیم و تیم همیشگی باشیم تا بتوانیم نتیجه بگیریم. الهلال حرفه‌ای بازیکن جذب کرده اما ما هم پرسپولیس هستیم و آماده روزهای سختیم. هوادران باید برای پرسپولیس دعا کنند. این بازی از همه چیز برای ما مهم‌تر است و روز سختی هم برای ما و هم برای الهلال است.

آماده بازی فردا هستیم

او در واکنش به این ادعا که بازیکنان پرسپولیس در بازی رفت، خشونت‌آمیز بازی کرده‌اند، گفت: من فکر می‌کنم شما بازی را ندیده‌اید. یک بار دیگر بازی را نگاه کنید تا ببینید بازیکنان الهلال خطاهای بیشتری روی بازیکنان ما انجام داده‌اند. ما می‌خواهیم خوب بازی کنیم و آماده بازی فردا هستیم و به این سوالات حاشیه‌ای دقت نمی‌کنیم. بازیکنان ما تمام تلاششان را می‌کنند تا برای موفقیت پرسپولیس کار کنند. اصلا هم دوست ندارم درباره داوری و مسائل حاشیه‌ای صحبت کنم.

سید جلال حسینی

کاپیتان پرسپولیس درباره غیبت چند بازیکن پرسپولیس در دیدار رفت و حضور خودش در دیدار برگشت تصریح کرد: متاسفانه ما احمدزاده، مهدی طارمی و حسین ماهینی را در اختیار نداریم اما من و کمال و محمد انصاری برگشتیم. بازی با الهلال فرق می‌کند و یکی از تیم‌های حرفه‌ای است و آماده یک بازی سخت هستیم. فردا یک روز دیگر است و باید بیشتر از آن چیزی که تا الان بودیم تلاش کنیم. ما امکانات سه تیم دیگر این مرحله را نداریم. ما با کمک هوادران به این مرحله آمدیم و در این مرحله با سه تیم ثروتمند بازی می‌کنیم. متاسفانه یک نتیجه بد گرفتیم و فردا خیلی سخت است مقابل تیمی مثل الهلال بازی کردن اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم.

ما بازیکنان جوانی داریم که برای این دیدار آماده هستند

حسینی افزود: هر چیزی امکان دارد که اتفاق بیفتد. البته برای بازیکنان فرق نمی‌کند و فردا در زمین تلاششان را می‌کنند. ما جزو چهار تیم برتر آسیا هستیم. ما بازیکنان جوانی داریم که برای این دیدار آماده هستند.

او درباره شرایط پرسپولیس در صورت حذف از این رقابت‌ها گفت: سوال خوبی است و این به بازیکنان برمی‌گردد. بازیکنان باید ریکاوری روحی شوند و بعد از این دیدار، بازی‌های سخت‌مان در لیگ شروع می‌شود. ما در حال حاضر تمرکزمان روی بازی فردا است و یکی از مهمترین بازی‌ها برای کشورمان است و یک بازی ملی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج