رییس سازمان لیگ هندبال گفت: رقابت‌های لیگ برتر زنان از 5 آبان ماه استارت می خورد.

به گزارش خبرگزاری موج، رقابت های لیگ برتر هندبال زنان از پنجم آبان ماه استارت می‌خورد. این در حالی است که پیش از این قرعه‌کشی این رقابت ها با حضور هشت تیم انجام شده بود و تاریخ برگزاری سیزدهمین دوره لیگ برتر هندبال زنان از سوی فدراسیون هندبال 28 مهر ماه اعلام شده بود. البته در جلسه هماهنگی این دوره از رقابت ها هم که در تیرماه برگزار شد آغاز رقابت ها از 14 مهرماه و با حضور 9 تیم عنوان شده بود.

مراد کرمی در مورد آغاز لیگ برتر هندبال زنان، اظهار کرد: مدارک ورودیه دو، سه تیم تکمیل نبود بنابراین رقابت‌های لیگ برتر زنان از پنجم آبان ماه آغاز می‌شود. حضور شش تیم در این لیگ قطعی شده است و تکلیف دو تیم هنوز مشخص نیست.

او اسامی تیم‌های قطعی شده را این گونه عنوان کرد: حضور تیم‌های تاسیسات دریایی، لارستان، سنندج، شاهین شهر، هیات اصفهان و نفت و گاز گچساران قطعی است و تکلیف دو تیم دیگر تا آخرین هفته‌ مشخص خواهد شد.

رییس سازمان لیگ هندبال در مورد وقفه لیگ برتر آقایان نیز، خاطر نشان کرد: وقفه‌ای در لیگ برتر هندبال نخواهیم داشت. برای هفت هفته‌ از دور رفت لیگ برتر برنامه‌ریزی شده است و تنها ممکن است بازی معوقه از دور رفت میان گچساران و  مارون برای بعد از رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا باقی بماند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج