پیشکسوت استقلال با به موقع دانستن جدایی منصوریان از تیم استقلال گفت: من فکر می‌کنم که نمی‌شد با منصوریان بیشتر از این ادامه داد. اگر منصوریان یکی دو بازی دیگر باقی می‌ماند، کار به جاهای باریک کشیده می‌شد.

به گزارش خبرگزاری موج، جعفر مختاری‌فر در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش شفر می‌تواند در استقلال موفق باشد، گفت: در مدتی که کار را در دست گرفته به نظرم خوب کار کرده است. او می‌تواند در استقلال موفق باشد چرا که کارهای خوبی در این تیم انجام داده است. این حرف را بر اساس نمایش استقلال در مقابل فولاد می‌زنم. استقلال به جز گل  زدن که در آن ناموفق بود، همه کار کرد و خیلی عالی بازی کرد.

وی درباره وضعیت دستیاران شفر گفت: بهتر است خود شفر بگوید چه کسی در این زمینه می‌تواند به او کمک کند. اگر او نظرش روی دستیار خارجی است، خوب بگذارید خارجی بیاورد.

پیشکسوت استقلال در ادامه با به موقع دانستن جدایی منصوریان از این تیم افزود: من فکر می‌کنم که نمی‌شد با منصوریان بیشتر از این ادامه داد. اگر منصوریان یکی دو بازی دیگر باقی می‌ماند، کار به جاهای باریک کشیده می‌شد و فحاشی‌ها به او شکل بدتری می‌گرفت.

من هم بودم با قائدی همان برخورد را می‌کردم

مختاری‌فر در پایان و در پاسخ به سوالی درباره رفتار غیرحرفه‌ای مهدی قائدی گفت: نباید آن حرکت را انجام می‌داد. (کوبیدن پیراهن استقلال به زمین) به نظرم برخورد شفر با او مناسب بود و اگر من هم بودم همین کار را با او می کردم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج