مهاجم اینتر بعد از درخشش در داربی میلان گفت: بسیار خوشحالم که توانستم به تیمم کمک کنم تا پیروز بازی شود. نمی‌توان همیشه گل زد. مهم کسب سه امتیاز بود که به آن رسیدیم.

به گزارش خبرگزاری موج، مائورو ایکاردی، ستاره داربی میلان بود. او توانست هر سه گل اینتر را به ثمر رساند تا نرآتزوری سه امتیاز حساس دیگر را به دست آورد و با نتیجه‌ سه بر دو میلان را از پیش‌رو بر دارد.

خوشحالی‌ام وصف ناشندنی است

این مهاجم آرژانتینی از درخشش خود در این دیدار حساس بسیار خوشحال است. او بعد از بازی گفت‌: توپ بازی را به خانه بردم و خوشحالی‌ام وصف ناشندنی است. با این درخشش خود منتقدان را رها می‌کنم  تا هر چه دوست دارند بگویند. من تنها باید خودم را در زمین ثابت کنم و همین.

مائورو ایکاردی

او ادامه‌ داد: بسیار خوشحالم که توانستم به تیمم کمک کنم تا پیروز بازی شود. نمی‌توان همیشه گل زد. مهم کسب سه امتیاز بود که به آن رسیدم. امیدوارم  که همیشه بازیکن تاثیرگذاری باشم.

او درباره شکست یوونتوس برابر لاتزیو ، گفت‌: هنوز زود است که درباره جدول رده‌بندی صحبت کرد. تنها به نتایج تیم خود توجه می‌کنیم و دلیلی ندارد که دیگر تیم‌ها را زیر نظر داشته باشیم.

اینتر در دیدار بعدی خود باید به مصاف ناپولی برود که این حساس‌ترین بازی به شمار می‌آید و جدال بین صدرنشین با تیم دوم است.

ایکاردی  در پایان درباره این بازی، ‌اضافه کرد: بازی بسیار خاصی خواهد بود. ناپولی بسیار آماده است و مهم‌تر این که زیبا و هجومی را به نمایش می‌گذارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج