سرمربی تیم ایران گفت: به طور حتم ما بازی سختی در برابر مکزیک خواهیم داشت. این بازی برای این تیم مرگ و زندگی تلقی می‌شود و به همین دلیل باید با تمرکز بالا در این مسابقه به میدان برویم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فدراسیون فوتبال، عباس چمنیان در گفت و گو با خبرنگاران هندی به پرسش‌های آنها پیرامون تیم نوجوانان ایران پاسخ داد.

نتایج گذشته را فراموش کرده‌ایم و به مکزیک فکر می‌کنیم

وی درباره دیدار ایران مقابل مکزیک در مرحله یک شانزدهم نهایی جام جهانی عنوان کرد: ما در جلساتی که پس از صعود به مرحله حذفی با بازیکنان داشتیم به آنها تاکید کردیم که حضور آنها در این مرحله به منزله یک شروع دوباره است. به همین دلیل اعضای تیم باید نتایج قبلی را فراموش کنند و فقط به بازی پیش رو بیاندیشند.

عباس چمنیان

وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۶ تیم حاضر در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی، از یک شانس برخوردارند. بنابراین هیچ تقاوتی میان ایران که ۹ امتیاز در مرحله گروهی کسب کرده و مکزیک که دو امتیاز در این مرحله گرفته وجود ندارد.

سرمربی تیم ایران خاطرنشان کرد: به طور حتم ما بازی سختی در برابر مکزیک خواهیم داشت. این بازی برای این تیم مرگ و زندگی تلقی می‌شود و به همین دلیل باید با تمرکز بالا در این مسابقه به میدان برویم.

مکزیک کشور صاحب نامی در عرصه فوتبال جهان است

وی با اشاره به برگزاری بازی دوستانه ایران و مکزیک در اردوی اسپانیا در روز ۹ مهرماه سال جاری ادامه داد: نباید از این نکته غافل باشیم که مکزیک پس از آن بازی از تیم ایران شناخت خوبی پیدا کرده است. به همین دلیل حتما باید برنامه‌های تاکتیکی را از نو مرور کنیم. به هر حال مکزیک کشور صاحب نامی در عرصه فوتبال جهان است و در رده‌های مختلف تیم‌های بزرگی دارد. شکست مکزیک مقابل ایران در اردوی اسپانیا برای این تیم یک غافلگیری محسوب می‌شد.از یاد نمی‌بریم که  آن بازی یک دیدار دوستانه بود و این‌جا شرایط فرق می‌کند.

برگزاری مسابقه در گوا یک امتیاز مثبت است

چمنیان درباره این که آیا برگزاری مسابقه در گوا، با توجه به آشنایی ایران با وضعیت آب و هوایی و زمین یک امتیاز برای تیم نوجوانان کشورمان محسوب می‌شود یا نه توضیح داد: به طور حتم برگزاری مسابقه در گوا برای ما یک امتیاز مثبت است. به هر حال فوتبال جریان دارد و تیم‌ها در شهرهای مختلف در جام جهانی به میدان می‌روند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج