تیم‌ ‌ملی تکواندو کشورمان برای حضور در سومین مرحله مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ ساعت هشت صبح روز سه شنبه (۲۵ مهر ماه) راهی "لندن" می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، ‌به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله سوم مسابقات گرندپری (G۴) در سال ۲۰۱۷ با حضور تکواندوکاران برتر جهان در چهار وزن المپیکی مردان و زنان از روز جمعه (۲۸ مهرماه) به مدت سه روز در شهر "لندن" برگزار می‌شود  که تیم‌ ‌ملی کشورمان برای حضور در این دوره از مسابقات با ترکیب پنج نفره خود، ساعت هشت صبح سه شنبه (۲۵ مهرماه) راهی این کشور خواهد شد.

آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی و میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم نمایندگان ایران هستند که در این رقابت‌ها بر روی شیاپ چانگ می‌روند.

بر اساس برنامه اعلامی در روز نخست این رقابت‌ها، جمعه (۲۸ مهرماه) مبارزات اوزان ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۶۷- کیلوگرم زنان برگزار می‌شود که ابوالفضل یعقوبی و میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم به عنوان نخستین نمایندگان ایران بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

روز دوم (۲۹ مهرماه) رقابت‌های اوزان ۵۸- کیلوگرم مردان و ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود که در این روز آرمین هادی‌پور و فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم آخرین هوگوپوشان کشورمان هستند که به مصاف رقبای‌شان می‌روند.

در روز پایانی (۳۰ مهرماه) نیز رقابت‌های اوزان ۸۰- کیلوگرم مردان و ۴۹- کیلوگرم زنان انجام خواهد شد که ایران در این روز نماینده ندارد.

مسابقات بین المللی تکواندو اعزام تکواندوکاران به لندن

هدایت این تیم برعهده مهدی بی‌باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی است.

مسابقات گرندپری (G۴) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج