کنی دالگلیش، اسطوره باشگاه لیورپول معتقد است که ژوزه مورینیو در آنفیلد با سیستمی دفاعی ظاهر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، یونایتد فصل خوبی را تا به اینجای کار پشت سر گذاشته و 21 گل در 7 بازی به ثمر رسانده و همچنین شکستی نیز متحمل نشده است. این در حالیست که «یورگن کلوپ» نیز تیمی هجومی را راهی میادین کرده ولی آنها در تبدیل موقعیت ها به گل بسیار ضعیف کار کرده اند و امتیازات زیادی نیز از دست داده اند. با این حال دالگلیش انتظار دارد که کلوپ مقابل مورینیو نیز با سیستمی هجومی ظاهر شود.

 

او گفت: «سه سال پیش، ژوزه با تیم چلسی به اینجا آمد و خیلی خوب کار کرد بنابراین تقصیری بر گردن او نیست زیرا این لیورپول بود که جام را از دست داد. او بسیار حرفه ای است و نمی‌توان به این خاطر از او انتقاد کرد. او فصل گذشته هم با منچستر به آنفیلد آمد و با فلسفه ای مشابه در میادن ظاهر شد.»

این بار هم که در آنفیلد ظاهر شوند، مطمئنم همین رویکرد را پیش خواهد گرفت زیرا اولین بازی یونایتد با 6 تیم برتر جدول است. با احترامی که برای دیگر تیم‌های لیگ برتری قائلم، در ماه می تکلیف قهرمان مشخص خواهد شد.

مورینیو می‌داند که بهترین راه برای کسب پیروزی چیست و مطمئنا در همان جهت تلاش خواهد کرد و اگر حس کند که تساوی به نفع تیمش است، بازی را به آن سمت خواهد برد ولی برای ما، یورگن کلوپ کاملا خلاف آن است. او به تساوی اعتقادی ندارد و تنها پیروزی می‌خواهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج