مدافع تیم ملی فوتبال روسیه گفت: فکر می‌کنم که در تمام طول بازی برابر ایران فوق‌العاده و عالی بودیم. نیاز بود تا از فرصت‌های خودمان بیشتر استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، کونستانتین رائوش، مدافع روس ها پس از پایان بازی دوستانه امشب (سه‌شنبه) مقابل ایران در ورزشگاه شهر کازان که با تساوی یک - یک پایان یافت به خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم که در تمام طول بازی برابر ایران فوق‌العاده و عالی بودیم. نیاز بود تا از فرصت‌های خودمان بیشتر استفاده کنیم.
 
مدافع دورگه تیم ملی فوتبال روسیه ادامه داد: بهتر از ایران بودیم و خوشحالم که چرچسوف (سرمربی) مرا به تیم ملی روسیه دعوت کرد. من تیم را به خوبی می‌شناسم و برای دومین‌بار در ترکیب روسیه به میدان رفتم. باز هم تکرار می‌کنم که از بودن در اینجا خوشحال هستم.
 
رائوش در خاتمه در اظهارنظر عجیبی گفت: ایران هیچ شانسی برای گلزنی نداشت و به همین‌خاطر فقط در حال حمله بودیم!
 
الکساندر اروخین، هافبک 27 ساله تیم ملی فوتبال روسیه و همبازی سردار آزمون در تیم روبین‌کازان هم اظهار داشت: طروات دیگری به تیم ملی اضافه شد. هر چند فقط 2 روز با بازی گذشته ما برابر کره‌جنوبی فاصله بود. ما کنترل کمتری روی حفظ توپ داشتیم و علاوه بر خط دفاعی در حمله نیز این مشکل بود .فکر می‌کنم این بازی به خوبی جهت بازی آینده مورد آنالیز قرار می‌گیرد.
 
وی درباره تاثیر حضور بازیکنان تیم زنیت سن پترزبورگ در ترکیب نیمه‌دوم تیم ملی روسیه و عملکرد بهتر گفت: به این مسائل توجه نکنید. ما برای تیم ملی روسیه بازی می‌کنیم.