سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه گفت: از همان دقیقه اول مشخص بود که ایرانی‌ها خود را مهیای بازی کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج،  الکساندر چرچسوف، سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه در نشست خبری پس از بازی دوستانه امشب (سه‌شنبه) تیمش مقابل ایران در ورزشگاه کازان که با نتیجه تساوی یک - یک پایان یافت، اظهار داشت: تیمم آرام‌تر از آن چیزی که ما برنامه‌ریزی کرده بودیم، بازی کرد.

وی افزود: در آغاز بازی برخلاف برنامه‌ریزی، ما با کندی حرکت کردیم. گل ایران تأثیری روی بازی روسیه نداشت. به جای استفاده از فرصت‌ها، آنها را از دست دادیم. البته عکس‌العمل خوبی برابر توپ‌های از دست‌رفته داشتیم و باید این مسائل را در بازی بعدی اصلاح کنیم. تا آغاز سال جدید میلادی باید روی تعدادی از بازیکنان بیشتر کار کنیم. از هواداران هم قدردانی می‌کنم. آنها در نیمه دوم ما را مورد حمایت ویژه‌ای قرار دادند. در بازی اولی که در ورزشگاه کازان برابر مکزیک در جام کنفدراسیون‌ها انجام دادیم، شکست خوردیم، اما امشب می‌خواستم به پیروزی برسیم.

چرچسوف ادامه داد: فکر نمی‌کنم که نیمه اول بازی غم‌انگیز بود. در چنین سطحی از فوتبال دیگر معنا ندارد که تیم اول یا دوم از دقایق اول بهتر بازی می‌کند. بازی به لحاظ تاکتیکی غنای بسیاری داشت و تلاش زیادی کردیم. از همان دقیقه اول مشخص بود که ایرانی‌ها خود را مهیای بازی کرده‌اند.