وحید شیخ‌ ویسی درباره دیدار این هفته استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس گفت: هدف ما پیروزی برابر شاگردان برانکو است و امیدوارم بتوانیم به پیروزی برسیم.

به گزارش خبرگزاری موج، وحید شیخ‌ ویسی درباره دیدار این هفته استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس بیان کرد: پرسپولیس تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد. هدف ما پیروزی برابرشاگردان برانکو است و امیدوارم بتوانیم به پیروزی برسیم.مهم ترین دغدغه ما بی پولی است و مدیران قول داده اند تا امروز به حساب اعضای تیم پول واریز کنند که متاسفانه تا کنون این اتفاق رخ نداده است و اگر امروز پول دریافت نکنیم، قطعا مقابل پرسپولیس به میدان نمی رویم.

او درباره غیبتش در این دیدار بیان کرد: در بازی با فولاد از ناحیه عضله دو قلو دچار مصدومیت شدم و متأسفانه 3-4 هفته غایب هستم، البته مشکلی نیست زیرا گودرز داوودی دروازه بان بسیار خوبی است که می تواند در ماه آینده خودش را نشان دهد و امیدوارم که او عملکرد مناسبی داشته باشد.

دروازه بان استقلال خوزستان درباره دیدار با ملوان هم خاطرنشان کرد: قرعه خوبی نصیب مان شد و امیدوارم مقابل نماینده بندرانزلی بازی خوبی انجام دهیم و به پیروزی برسیم. ملوان تیم ریشه داری است و قطعا مقابل این تیم دیدار سختی داریم. در این مرحله بیشتر تیم های لیگ برتری به مصاف تیم های لیگ یکی می روند و امیدوارم تیم ما هم بتواند مقابل شاگردان دست نشان به پیروزی برسد.

شیخ ویسی در پایان گفت: بازیکنان خوب و جوانی داریم و آنها می توانند جایگزین بازیکنان غایب شوند، هدف ما پیروزی مقابل پرسپولیس است و امیدوارم با حمایت هواداران و برنامه مربیان بتوانیم این تیم را شکست دهیم.