بوریس ایگناتیف گفت: ایران تیم غیر قابل پیش‌بینی و قدرتمندی دارد. فرق زیادی بین ایران و کره وجود دارد و من به همین خاطر معتقدم که روسیه کار سختی برای شکست ایران دارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اکسپرس، دو تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران و روسیه قرار است امشب (سه‌شنبه) از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه شهر کازان برابر هم به میدان بروند.

بوریس ایگناتیف، سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال روسیه درباره این بازی، گفت‌: من بازی‌های ایران را در انتخابی جام جهانی ندیده‌ام ولی شناختی که از این تیم دارم این است که ایران تیم غیر قابل پیش‌بینی و قدرتمندی است. آنها در انتخابی جام جهانی بسیار خوب عمل کردند. بازیکنان خوب و تکنیکی در تیم‌ ‌ملی ایران حضور دارند و از نظر فیزیکی هم از شرایط بسیار خوبی برخوردارند. فرق زیادی بین ایران و کره وجود دارد و من به همین خاطر معتقدم که روسیه کار سختی برای شکست ایران دارد.

ایگناتیف در پایان صحبت‌های خود، گفت‌: فکر نکنم روسیه در حال‌ حاضر ۱۰۰ درصد آماده باشد چون سه روز قبل بازی کرده و چند بازیکن خود را نیز در اختیار ندارد. با این حال سرمربی روسیه باید این را بداند که ایران خیلی قوی‌تر از کره است و کار راحتی برای پیروزی در این بازی ندارد.