جودوکار سابق تیم ملی گفت: برای مدال‌آوری به جودو بازگشتم و انگیزه زیادی برای کسب موفقیت دارم. باید به اردو بروم و با مربیانم مشورت کنم که در چه وزنی به کارم ادامه بدهم.

به گزارش خبرگزاری موج، جواد محجوب درباره سرانجام بازگشتش به جودو و انصراف از حضور در رشته MMA  اظهار کرد: فعلا در شهرستان هستم تا یک سری از کارهایم را انجام دهم به همین علت نتوانستم به اردوی تیم ملی جودو اضافه شوم اما تا دو سه روز آینده قطعا به اردوی تیم ملی خواهم رفت تا بار دیگر تمریناتم را از سر بگیرم.

حضور در MMA پول می‌خواست که من نداشتم

جودوکار سابق تیم ملی درباره علت انصراف از حضور در رشته MMA گفت: خیلی دوست داشتم به کارم در MMA ادامه بدهم اما برای شروع کار در این رشته و مطرح شدن باید هزینه زیادی انجام بدهم که توان آن را ندارم. برای شروع باید ماهی پنج تا شش میلیون تومان پول کمپ و سایر هزینه‌ها را از جیب بدهم و در مجموع رقمی بین 50 تا 60 میلیون تومان نیاز است که نمی‌توانم تا این مقدار هزینه کنم.

وی درباره بازگشت دوباره‌اش به جودو پس از خداحافظی از این رشته و اینکه چه اهدافی دارد خاطرنشان کرد:به علت دوری یکساله از جودو رنکینگم در جهان پایین آمده که باید آن را جبران کنم و به سطح بالایی برسانم. برای مدال‌آوری به جودو بازگشتم و انگیزه زیادی برای کسب موفقیت دارم. باید به اردو بروم و با مربیانم مشورت کنم که در چه وزنی به کارم ادامه بدهم.

محجوب در پاسخ به این سوال که آیا با مسوولان فدراسیون جلسه‌ای در این خصوص داشته و اینکه آیا از بازگشت او استقبال کرده‌اند یا خیر گفت:با درخشان صحبت‌هایی را انجام دادم و باید به تهران بیایم و حضوری نیز صحبت کنیم. او از بازگشتم استقبال کرد و امیدوارم بتوانم نتایج خوبی را برای جودوی ایران رقم بزنم.

نماینده جودوی ایران در المپیک 2016 در پاسخ به این سوال که آیا قرار است به تورنمنتی اعزام شود یا خیر خاطرنشان کرد: به علت دوری از جودو در شرایط مسابقه نیستم و باید چند ماهی تمرین کنم تا به شرایط بدنی مناسب برسم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا خواستار حضور مسعود خسروی‌نژاد مربی اختصاصی‌اش در تیم ملی شده یا خیر گفت: خسروی‌نژاد مانند برادر بزرگتر زحمات زیادی را برایم کشیده است. او به من گفت بهترین تصمیم را بگیرم و از بازگشتم به جودواستقبال کرد. باید با مسئولان فدراسیون صحبت کنم تا بهترین تصمیم ممکن گرفته شود.