سرمربی یوونتوس گفت: از نظر من رئال مادرید بهترین تیم کنونی فوتبال جهان است و شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هم به شمار می‌آید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مدیاست، یوونتوس با هدایت آلگری توانست فصل قبل به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند اما بیانکونری در فصل جاری شروع بدی داشت و با سه گل برابر بارسلونا تن به شکست داد. آلگری از شانس اصلی قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان سخن به میان آورد.

او گفت‌: از نظر من رئال مادرید بهترین تیم کنونی فوتبال جهان است و شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا هم به شمار می‌آید. رئال مادرید با وجود این که از صدر جدول رده‌بندی لالیگا فاصله زیادی دارد اما از نظر من بهترین و آماده‌ترین تیم است.

آلگری سرمربی یونتوس

او ادامه‌ داد: رئال مادرید با وجود این که از ۷۰ درصد توان خود برابر دورتموند استفاده کرد. با این حال توانست در ادونا پارک این تیم را شکست دهد. تیم‌های خوب دیگری مانند بارسلونا و پاری ‌سن‌ ژرمن با مثلث خطرناکش در لیگ قهرمانان هستند و باید دید که در نهایت تکلیف قهرمانی چه می‌شود.

بسیاری از بازیکنان بزرگ از یوونتوس جدا شده‌اند

آلگری درباره جدایی بونوچی و دنی آلوس، گفت‌: آلوس بازیکنی تاکتیک پذیر بود و کمک زیادی به ما کرد. درباره بونوچی هم باید بگویم که جدایی او برای ما بحران ساز نخواهد بود. بسیاری از بازیکنان بزرگ از یوونتوس جدا شده‌اند اما مشکلی برای این تیم به وجود نیامده است. ویدال، پیرلو، کارلوس توس، پوگبا و موراتا از یوونتوس رفته‌اند اما مشکلی برای ما به وجود نیامده است.