مربی پیشین حدادی در مورد رقبای حدادی در آسیا، گفت: حدادی در آسیا رقیبی هم قد و قواره خود ندارد و تقریبا بی‌رقیب است.

به گزارش خبرگزاری موج، هادی سپهرزاد در مورد رکوردهای اخیر حدادی اظهار کرد: با توجه به اینکه حدادی به خاطر آسیب‌دیدگی از دی ماه آغاز به تمرینات خود کرد دیرتر از سایر ورزشکاران به پیک آمادگی رسید و اکنون با توجه به رسیدن پایان فصل رکوردهای خوبی را بر جای گذاشت.

احسان حدادی مسابقات جاکارتا

مربی پیشین حدادی در مورد رقبای حدادی در آسیا، گفت: حدادی در آسیا رقیبی هم قد و قواره خود ندارد و تقریبا بی‌رقیب است. عملکرد حدادی به خودش و شرایط آمادگی جسمانی او در روز مسابقه بستگی دارد. احسان اگر در روز مسابقات مشکلی نداشته باشد بی‌شک طلای آسیا را برای چهارمین بار برای ایران به ارمغان خواهد آورد.

عضو سازمان تیم‌های ملی دو و میدانی در مورد رقابت‌های باشگاهی نیز اظهار کرد: ما هر ساله در برگزاری این رویداد مشکلی داریم. باشگاه برای حضور در این رقابت‌ها دیر آماده می‌شوند و یا آمادگی حضور خود را اعلام نمی‌کنند و این‌ها سبب می‌شود که مسابقات باشگاه‌ها دیر آغاز شود. در این سال هم مسابقات به مهرماه کشیده شد. معمولا در این ماه مسابقات برگزار نمی‌شود و تقریبا فصل رقابت‌ها نیست.

سپهرزاد ادامه داد: البته در همین شرایط هم ورزشکاران زیادی رکوردهای خوبی بر جای گذاشتند و توانستند رکوردهای خود را بهبود بخشند. ورزشکارانی چون حدادی، عبدالله جمشیدی و چمشه ناد و ... خوب بودند.

اعزام ورزشکارانی که شانس مدال دارند به مسابقات جاکارتا

ملی‌پوش پیشین دو و میدانی خاطرنشان کرد: کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان صراحتاً از فدراسیون‌ها خواسته است کسانی را برای مسابقات جاکارتا معرفی کنند که شانس کسب مدال داشته باشند بنابراین فدراسیون نیز رقابت‌های انتخابی خواهد داشت و ورزشکارانی که شانس مدال‌آوری داشته باشند به جاکارتا اعزام می‌شوند.

عضو سازمان تیم‌های ملی دو و میدانی در پایان گفت: روز سه‌شنبه اولین جلسه سازمان تیم‌های ملی قرار است برگزار شود و برای مسابقات جاکارتا در مورد شرایط ملی‌پوشان و اردوها بررسی‌ها انجام می‌شود. امیدواریم که شرایطی فراهم نشود تا ورزشکاران بتوانند در بازی‌های آسیایی با بالاترین آمادگی به رقابت‌های جاکارتا اعزام شوند.