مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: همه آماده بازی کردن برای تیم ملی هستند وبرایم باعث افتخار است که بازوبند کاپیتانی را ببندم.

به گزارش خبرگزاری موج، کریم انصاری فرد در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم ملی اظهار کرد: بعد از این که ما به جام جهانی صعود کردیم اردوهای تدارکاتی‌مان شروع شد که این اولین اردوی تدارکاتی ما است. اولین بازی دوستانه را انجام دادیم و یک بازی دیگر هم باید انجام دهیم. ما با این اردوهای تدارکاتی سعی می‌کنیم هرچه بیشتر برای جام جهانی آماده‌ شویم. اگر بازی‌های دوستانه خوبی داشته باشیم و محک جدی در این بازی‌ها بخوریم طبیعتا می‌توانیم در جام جهانی بهتر عمل کنیم.

وی افزود:‌ حالا که دو بازی دوستانه فراهم شده تا انجام دهیم امیدوارم در اردوهای بعدی هم بازی‌های دوستانه دیگری هماهنگ شود تا بتوانیم خیلی آماده‌تر وارد جام جهانی شویم.

وی افزود: روسیه میزبان جام جهانی است و یکی از تیم‌های مطرح اروپایی محسوب می‌شود. طبیعتا شانس خوبی برای ما است که روبه‌روی این تیم بازی می‌کنیم. این بازی هم در روسیه برگزار می‌شود که شرایط خوبی در آنجا داریم. می‌توانیم با شرایط و آب و هوایی روسیه خودمان را وفق دهیم.

او درباره گلزنی خودش در دیدار برابر توگو هم گفت: همه آماده بازی کردن برای تیم ملی هستند. امیدوارم هر کسی که بازی می‌کند مثمر ثمر باشد و تیم ملی کشور ما در هر بازی نتیجه مطلوب را بگیرد. در این بازی هم اولین بار نبود که بازوبند کاپیتانی را می‌بستم. در بازی‌های دوستانه مقابل عراق که قبل از جام ملت‌های آسیا برگزار شد، باعث افتخارم بود که بازوبند کاپیتانی را بستم. این بازوبند روی دستان بازیکنان بزرگی چون علی دایی، جواد نکونام، مسعود شجاعی و خیلی‌های دیگر بوده و برایم باعث افتخار است که بازوبند کاپیتانی را ببندم.

او درباره این که در دیدار برابر توگو تیم ملی محک جدی خورد یا خیر گفت: توگو یک تیم آفریقایی است که طبیعتا باید در گروهی که هستیم با یکی از تیم‌های آفریقایی بازی کنیم. تیم ملی خودش را آماده می‌کند که در چند بازی دوستانه به مصاف تیم‌های آفریقایی هم برود زیرا می‌خواهیم عملکرد مطلوب‌مان را نشان دهیم. در جام جهانی قبلی از بازی اول به مصاف نیجریه رفتیم اما خیلی‌ها می‌گفتند چرا تیم ملی قبل از این بازی به اردوهای آفریقای جنوبی رفته است. در آن اردوها بحث آمادگی جسمانی بازیکنان و همین طور بازی با تیم‌های آفریقایی هم پیگیری شد. در ادامه هم همه دیدند چه بازی خوبی در بازی اول مقابل نیجریه انجام دادیم.