کمک مربی تیم ملی گفت: ما فقط یک تیم داریم و همانگونه که سرمربی اعلام داشته، دربهای تیم ملی برای آنهایی که شایستگی دارند باز است. تمام این بازیکنان برای آماده سازی آینده تیم مهم هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اوسیانو کروز، کمک مربی تیم ملی پس از مسابقه ایران و توگو گفت: بازیکنان عملکرد خوبی داشتند. پس از پایان مسابقه کارلوس کی روش در استادیوم از بازیکنانی که در زمین حضور نداشتند و آنهایی که برای چندین دقیقه مقابل توگو به میدان رفتند خواست که به تمرین بپردازند.

 اوسیانو کروز ادامه داد: نخست باید بگویم که خوشحال هستیم چون بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و ما با بازیکنانی که کیفیت و عملکرد خوبی دارند برای آینده مهیا می شویم. مسلماً ما خوشحال هستیم زیرا توانستیم یک برد مقابل یک تیم خوب بدست آوریم. بازیکنان استحقاق این را داشتند که مجدد به پیروزی برگردند و گلی دریافت نکنند. ما با چند بازیکن جدید آغاز کردیم اما این بدان معنا نیست که این تیم دوم ماست.

وی گفت: ما فقط یک تیم داریم و همانگونه که سرمربی اعلام داشته، دربهای تیم ملی برای آنهایی که شایستگی دارند باز است. تمام این بازیکنان برای آماده سازی آینده تیم مهم هستند. ما اکنون برای مسابقه روسیه آماده می شویم که فرصتی بسیار مهم برای مواجهه با حریفی با سبک فوتبال متفاوت در محلی است که برای ما بسیار مهم و معتبر خواهد بود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج