تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران در نخستین مسابقه‌اش در تور آسیایی ژاپن موفق به شکست عمان شد اما تیم ملی ب مغلوب ژاپن شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تور آسیایی ژاپن از امروز (جمعه) در اوساکا آغاز شد و ۲۴ تیم شرکت کننده در این رقابت‌ها، دیدارهای دور مقدماتی خود را در هشت گروه سه تیمی آغاز کردند.

تیم ملی والیبال ساحلی الف ایران (رحمان رئوفی - بهمن سالمی) که در گروه D با تیم های قزاقستان دو (بوگاتو - کولشف) و عمان دو (نوح - مازین) هم‌گروه است، در نخستین مسابقه خود به مصاف عمان رفت و دو بر صفر این تیم را شکست داد.

ملی‌پوشان ساحلی ایران در دو ست متوالی و با امتیازهای ۲۱ بر ۱۱ و ۲۱ بر ۱۹ عمان دو را شکست دادند تا امید زیادی برای صعود به مرحله بعدی داشته باشند.

از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی تور آسیایی ژاپن صعود می کنند.

اما تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران در نخستین مسابقه‌اش مغلوب ژاپن میزبان شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران که در گروه H با تیم‌های ژاپن یک (شیراتوری - تاکاهاشی) و قزاقستان یک (سیدرنکو - یاکلف) هم‌گروه است در نخستین مسابقه خود به مصاف ژاپن میزبان این رقابت‌ها رفت و دو بر صفر مغلوب این تیم شد.

آق محمد سلاق و عبدالحامد میرزاعلی در دیداری نزدیک و با امتیازهای ۲۱ بر ۱۹ و ۲۱ بر ۱۵ مغلوب حریف قدرتمند خود شدند که از امتیاز میزبانی نیز برخوردار بود. تیم ملی ب ایران چند ساعت دیگر در دومین مسابقه خود در این رقابت‌ها به مصاف نماینده قزاقستان که یکی از مدعیان قهرمانی این رقابت‌هاست، می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج