سیدرضا افتخاری گفت: گزینه‌های زیادی را بررسی کردیم اما در نهایت به این جمع‌بندی رسیدیم که شفر مربی خوبی برای استقلال است و می‌تواند کمک کند تا استقلال به افتخارات گذشته دست پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سیدرضا افتخاری در مراسم معارفه وینفرد شفر، سرمربی جدید استقلال گفت: از همه عزیزانی که در این‌جا حضور دارند و ساعت‌ها زمان گذاشتند، تشکر می‌کنم. هم‌چنین به آقای شفر خیر مقدم می‌گویم و امیدوارم سال‌های خوبی در ایران با موفقیت و کسب افتخار برای استقلال سپری کنند.

او ادامه داد: دوستان استحضار دارند که گزینه‌های زیادی را بررسی کردیم اما در نهایت به این جمع‌بندی رسیدیم که شفر مربی خوبی برای استقلال است و می‌تواند کمک کند تا استقلال به افتخارات گذشته دست پیدا کند. ما شرایطی را پیش‌بینی کردیم که ایشان با انگیزه کار خود را ادامه دهند. قرارداد ما به مدت دو فصل است و برای فصل دوم نیز شرایطی را در نظر گرفتیم و امیدواریم شرایط را کسب کنند تا در سال دوم نیز در خدمت باشیم. این روزها در فضای مجازی صحبت‌هایی می‌شود اما واقعیت چیزی است که ایشان الان می‌گویند و به همه بحث‌ها خاتمه داده می‌شود. امروز روز بزرگی برای استقلال است زیرا بعد از سال‌ها یک مربی بزرگ خارجی با افتخار را استخدام کرده است. حضور شفر را به فال نیک می‌گیریم. می‌دانم منتظر صحبت های او هستید پس من سکوت می کنم.

افتخاری در پایان اضافه کرد: قرارداد شفر با استقلال دو ساله است اما نمی‌توانیم قیمت آن را بگوییم. برای سال دوم شرایطی گذاشتیم که اگر انجام شود، ادامه پیدا می‌کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج