دروازه‌بان تیم ملی انگلیس به انتقاد از پپ گواردیولا پرداخت و عنوان کرد این مربی به او زمان کافی برای نشان خود را نداد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، بعد از ورود پپ گواردیولا به منچسترسیتی این مربی در اولین تصمیم خود جو هارت را کنار گذاشت و به سراغ براوو، دروازه‌بان بارسلونا رفت و بعد از این که این دروازه‌بان هم عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشت الدرسون را از بنفیکا خرید.

جو هارت با انتقاد از پپ گواردیولا، گفت‌: وقتی او به منچسترسیتی آمد، فکر می‌کردم که حداقل زمان کافی برای درخشش را به من خواهد داد ولی او به تنها بازیکنی که زمان نداد من بودم. انتظار بیشتری داشتم. من می‌خواستم در تمرینات خودم را نشان دهم و از شانس بازی کردن برای تیم محبوبم بهره ببرم. در سال‌های قبل از آن توانسته بودم از راه درخشش در منچسترسیتی به تیم‌ ‌ملی برسم و فکر می‌کنم کمترین انتظاری که داشتم این بود که به من هم شانس یکسانی برای بازی کردن داده شود. وقتی فهمیدم جایگاهی در تیم ندارم و فرصت نشان دادن خود را ندارم، تصمیم گرفتم به تیم دیگری بروم و راهی تورینو در فوتبال ایتالیا شدم.

دروازه‌بان انگلیس در یورو ۲۰۱۶ که در حال‌ حاضر در عضویت وستهام به سر می‌برد در خطر از دست دادن جایگاه خود در تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس نیز است و خیلی‌ها معتقدند به دلیل افت فاحش این دروازه‌بان بهتر است جک باتلند جای او را در تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس بگیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج