سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد گفت: امیدوار بودیم قدوس تصمیم بگیرد که برای سوئد بازی کند با این حال به انتخابش احترام می‌گذاریم و برای او بهترین آرزوها را می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از سایت آفتون بلاد سوئد، «سامان قدوس تصمیمش را گرفت و ایران انتخاب او است». این خبر را سایت فدراسیون فوتبال سوئد منتشر کرد.

جان اندرسون، سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد در این باره گفت: این اتفاق غم‌انگیز است اما به تصمیم سامان قدوس احترام می‌گذاریم و برایش بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم.

باشگاه اوسترساندس ماه گذشته میلادی اعلام کرده بود که سامان قدوس قصد دارد تا با پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در بازی‌های ملی به میدان برود. تا زمانی که یک بازیکن برای تیم ملی کشوری به میدان نرود، این شانس را دارد تا در تیم ملی کشور دیگری بازی کند. جان اندرسون تصمیم گرفت تا با توجه به مصدومیت کریستوفر نیمان از سامان قدوس در 2 بازی آینده انتخابی جام جهانی 2018 روسیه برابر تیم‌های ملی لوکزامبورگ و هلند بهره ببرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد به سامان قدوس تا روز جمعه فرصت داد تصمیم نهایی‌اش را بگیرد و از میان سوئد و ایران یک تیم ملی را انتخاب کند. قدوس نیز در نهایت ضمن قدردانی از اندرسون و سوئدی‌ها، امروز به طور رسمی اعلام کرد که ایران انتخاب قطعی او است.

جان اندرسون پس از مطلع‌شدن از تصمیم سامان قدوس اظهار داشت: این مسئله روشن است که امیدوار بودیم قدوس تصمیم بگیرد که برای سوئد بازی کند. به انتخابش احترام می‌گذاریم و برای او بهترین آرزوها را می‌کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج