قدوس در این خصوص گفت: واقعیت این است که من تصمیم نهایی ام که پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران بود را از ابتدا گرفته بودم

به گزارش خبرگزاری موج، سامان قدوس این هافبک در ادامه افزود: در سوئد متولد شدم، اولین کلمات و به توپ ضربه زدن را در این کشور یاد گرفتم، از سوئدی ها ممنونم اما انتخابم ایران است.
به دنبال تصمیم قدوس، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان عصر امروز(جمعه) در تماس تلفنی با قدوس، ضمن قدردانی از این تصمیم وی با وجود پیشنهاد بازی در تیم ملی سوئد، گفت: تصمیمی که برای ادامه حضور در تیم ملی ایران گرفتید، جای خوشحالی و مسرت دارد و امیدوارم با پیراهن مقدس تیم ملی بتوانید در مسیر افتخار، گام های بلندی بردارید.
قدوس در این خصوص گفت: واقعیت این است که من تصمیم نهایی ام که پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران بود را از ابتدا گرفته بودم و البته در این فاصله تماس هایی داشتم که از من می خواستند با پیراهن تیم ملی سوئد به میدان بروم.
وی ادامه داد: از مسئولان فوتبال سوئد به خاطر پیشنهاد پوشیدن پیراهن تیم ملی این کشور تشکر کردم اما گفتم که تصمیم نهایی ام پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران است. از این بابت بسیار خوشحالم و امیدوارم دوران موفقیت آمیزی را با پیراهن تیم ملی ایران پشت سربگذارم.
قدوس با تیم «اوسترشوندس» سوئد در لیگ برتر فوتبال سوئد بازی می کند و گفته می شود این هافبک قابلیت بازی در پست مهاجم را نیز دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج